Paper Company Drawings Freelance

Profesionální měření vám nabídnou kalibry

Odborní řemeslníci či pracovníci v kovoobráběcích a strojírenských firmách – ti všichni se neobejdou bez profesionálního vybavení. A pokud chtějí vyrábět přesně, musí také přesně měřit. A jak? My doporučujeme jednoznačně kalibry.

Pokud budete hledat specialisty v tomto oboru, zcela jistě narazíte i na specialisty ze společnosti Michovský – TOOLS s.r.o. V oboru mají 25 let praxe a v komunikaci se zákazníkem si zakládají zejména na preciznosti a rychlosti. K tomu jim pomáhají i velmi široké skladové zásoby, díky nimž opustí většina expedic jejich bránu do 24 hodin.

Precizní kalibry a měřidla vám usnadní práci

Poptáváte třeba třmenové nebo válečkové kalibry? Pak jistě víte, jak jsou pro přesnou výrobu důležitá kvalitní mikrometrická měřidla, hloubkoměry, výškoměry, posuvná měřidla a další nástroje. Ovšem kalibry mezi nimi zaujímají zcela výjimečné místo. Porovnávají rozměry výsledného produktu s tím, co je uvedeno v dokumentaci.

Zpravidla disponují dvěma stranami – dobrou a zmetkovou. Ale nenechte se mýlit, při opravdu kvalitní kontrole jakosti je třeba využít obě.

  • „Dobrá“ strana lehce zapadne na své místo, jakmile ji na výrobek nasunete.
  • Zmetková strana bývá menší, takže ji jednoduše nasunout nelze.
Zajímavý článek:  Kalibry se mohou hodit i domácím kutilům

Jsou-li splněny oba parametry, pak máte 100% jistotu, že v ruce držíte kus dobře odvedené práce a nikoli zmetek, vhodný tak nanejvýš do kontejneru.

Proč právě Michovský – TOOLS s.r.o.?

Třmenové, válečkové a závitové kalibry jsou klasikou, jíž seženete téměř všude. Ovšem na Kalibry.cz vám dokáží vyrobit i obkročné nebo speciální kalibry – a to zcela podle vašich výkresů. Získáte tak dokonale padnoucí měřidlo přesně na míru.

Počítat můžete i s příznivým cenami, rychlou expedicí, a uceleným sortimentem kalibrů, zahrnujících i NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a další. Vybírejte ze všech typů závitů, trnů pro vnitřní měření a kroužků na vnější závity. Měření s kalibry ještě nikdy nebylo jednodušší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *