antigraffiti

Řádili u vás sprejeři? Nedejte jim další šanci!

antigraffiti

frankspandl / Pixabay

Sprejerské výtvory se nemohou vždy setkat s pochopením, i když jsou to někdy vskutku překvapivá umělecká díla. Šokoval vás graffiti návrh na fasádě vaší firmy nebo domu? Zavolejte do firmy, kde vám rychle pomohou s odstraňováním graffiti a aplikují ochranné antigraffiti nátěry.

Zařiďte si konec sprejerského vandalismu!

Antigraffiti servis zahrnuje komplexní řešení v případech odstraňování graffiti, fix a jiných sprejerských výtvorů. Za použití kvalitních odstraňovačů budou vyčistěny sprejerské výtvory včetně stínů a zbytků vsáklých do podkladu. Poruchy nebudou nijak porušeny. Společnost Axiom Real spol. s.r.o. vám dává záruku, že v případě nedokonalého vyčištění nebudou zákazníci nic platit. V rámci ochrany povrchů proti graffiti se nabízí několik systémů preventivních antigraffiti nátěrů s šestiletou zárukou. Aplikace antigraffiti nátěru není konečnou službou. Následně se zajišťuje další servis – odstraňování graffiti od jednoho až po tři roky zdarma!

Čištění fasád pomocí pískování, tryskání a nátěrů

Nejde jenom o graffiti, ale o čištění povrchů, mytí fasád, odstraňování tagů, plakátů, lepidel, nálepek z fasád, dveří, zdí, karosérií vozidel, garážových vrat nebo výtahů. Díky tryskání se opracovávají různé povrchy s pomocí proudu jemných částic tzv. abrazivem. Tryskání se říká také pískování a dovede odstranit nečistoty z mnohých různých povrchů. Nejfrekventovanější je tryskání kovů, sanace zdiva, čištění fasád a povrchů staveb. Může se však pískovat i dřevo a jiné materiály. Stroje na tryskání se dají používat i v interiérech – na podlahy, stropy, schodiště, sklepy, chodby.

Zajímavý článek:  Jak řešit problémy s fasádou?

Pískování se využívá v mnoha oborech. Především se jedná o čištění fasád, tryskání cihel, odstraňování omítek a nátěrů, odstraňování koroze a nátěrů ocelových nebo železobetonových konstrukcí, o přípravu povrchů před nanesením stěrek a nátěrů atd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *