Store Stacks Shelves Stock  - tianya1223 / Pixabay

Šikovné vychytávky do skladu, které byste měli mít

Potřebujete zefektivnit logistiku ve svých skladovacích prostorách? A rádi byste zároveň zajistili bezpečí všem přepravovaným předmětům a jedním dechem rovněž svým zaměstnancům? Máme pro vás několik šikovných tipů.

Ukážeme vám, v čem bezpečně uskladnit nejenom tekuté, ale  i sypké materiály. Předejdete tak nehodám. Dodáme tipy na šikovné přepravky a nezapomeneme ani na to správné příslušenství.

Vyberte si ty správné pomůcky pro skladování tekutin a sypké hmoty

Vodu, kyseliny nebo třeba barviva samozřejmě není možné ve skladu ukládat jenom tak. Potřebují speciální příslušenství, aby si uchovaly svůj žádoucí stav a zároveň nikoho neohrozily.  A totéž platí i pro nepevné materiály jako je písek, sůl, štěrk a jim podobné.

Není však nutné kupovat různé typy výbavy pro uskladnění více druhů těchto materiálů. Šikovné sudy a barely z toto správného plastu si poradí prakticky s jakoukoliv výzvou. A navíc k nim lze dokoupit  i celou řadu praktického příslušenství:

  • kohout výpustný,
  • uzávěr pro barel,
  • těsnící vložka pro barel,
  • rukojeť pro barel,
  • plastové víko apod.

O široké nabídce těchto pomocníků se můžete přesvědčit na adrese https://www.pkgroup.cz/nadoby-sudy-barely/. Sudy i barely jsou k mání v mnoha rozměrech i provedeních. Navíc jde o originály, které ručí za svou kvalitu i dlouhodobou odolnost a užitnost.

Zajímavý článek:  Jak bezpečnostní podlahové značení zlepšuje vaši firmu

Přepravky a všechno pro ně

A zapomenout samozřejmě nesmíme ani na nezbytné přepravky. Nemusí se jednat jen o ty na lahve, možného využití mají mnohem víc. A aby se nepoškodily a dobře se s nimi manipulovalo, pořiďte si spolu s nimi zároveň i vozíky pod přepravky. Nepolámou se ani nepopraskají a přitom vám ušetří velké množství práce. Pro běžné použití si vystačíte s gumovými kolečky, ovšem na opravdu těžké náklady jsou určena ta z nerezu. Více podrobností zjistíte v nabídce https://www.pkgroup.cz/voziky-pod-prepravky/ od rodinné firmy Pkgroup.cz.

Lift Car Vehicle Transport  - larathedesigner / Pixabay
larathedesigner / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *