architecture, single family home, houses

Sníh, padá sníh… ale co náš plot?

Chtěli jste stihnout stavbu vašeho nového plotu ještě letos, nebo alespoň do jara? To stále můžete, sice právě nyní napadla na většině území spousta sněhu, to však nebrání stavbě oplocení. Plot můžete chtít pro zabezpečení vašeho domu, ve kterém už bydlíte, může chránit dosud nedokončený dům, nebo také komerční objekt. Pokud už v novém domě bydlíte a chcete žít v bezpečí a soukromí, potom stavbu plotu zbytečně neodkládejte. Jako ochranu před nezvanými návštěvníky i notorickými pozorovateli si vyberte betonový plot. Beton nabízí velkou odolnost, pevnost a také dlouhou životnost bez nutnosti jakékoli údržby. Postarat se o betonový plot tedy bude hračka.

Jak bude plot vypadat

Betonové ploty jsou vyráběny s několika variantami dekorů. Mezi nejoblíbenější patří štípaný kámen a cihličky. Vyberte si vhodný dekor a přidejte barvu plotu. Potom se zamyslete také nad výškou oplocení a tvarem zakončení. Potom máte váš originální plot kompletní a můžete přejít k montáži oplocení. Ještě ne? Nemůžete se rozhodnout mezi dvěma variantami? Přijďte se podívat do vzorkové prodejny firmy Kulkabex, s.r.o., kterou naleznete v obci Tupadly u Čáslavi. Nebo navštivte webové stránky prodejce a vyzkoušejte on-line vizualizaci betonového oplocení. Stačí do konfigurátoru zadat parametry plotu a aplikace vám zobrazí plot kolem vzorového domu. Tak můžete vyzkoušet celou řadu variant a vybrat si tu, která se vám nejvíc líbí.

Jak potom probíhá montáž

Máte-li vybraný plot, stačí se domluvit na realizaci. Nemáte-li sami čas, pozvěte si odborníky, kteří z vás plot postaví. Máte potom zbrusu nový plot bez práce a na klíč. Nejprve je třeba plot zaměřit, určit polohu sloupků a vyvrtat na ně díry. Do nich potom dát sloupky a zabetonovat. Jakmile beton zavadne, nasunou se mezi sloupky plotové dílce. Betonový plot je hotový raz dva a bude vám dlouho spolehlivě sloužit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *