Cupboard Hall Corridor Apartment  - Victoria_Borodinova / Pixabay

Pro efektivní využití prostoru chtějte vestavěnou skříň

Přemýšlíte, jak ve svém bydlení využít opravdu každý kout? Zápasíte s nedostatkem úložného prostoru, ale zároveň nechcete každou volnou stěnu obestavět skříněmi? Vezměte si jako pomocníka šikovné řešení, sázející navíc i na efektní optickou iluzi.

Máme na mysli vestavěné skříně na míru, které se přizpůsobí každému bydlení. Ochotně vyjdou vstříc všem vašim přáním a potřebám a nabídnou vám i něco navíc. Vaše bydlení totiž rozhodně nebude působit přeplněně.

Když využijete opravdu každou škvíru…

Nezáleží na tom, jestli  plánujete pořídit vestavěné skříně do ložnice, vyloženě atypické kousky pod schody, nebo třeba do podkroví. Neexistuje místo, jež by pro uložení vašich věcí nešlo využít. O efektivitě a vnitřním rozložení skříně si rozhodujete sami.

Jen vy totiž víte, jaké věci a v jakém množství potřebujete uskladnit. Čas, který věnujete návrhu své levné skříně, se vám tak bohatě zúročí. Zamířit samozřejmě musíte tam, kde se vašim požadavkům dokáží na 100 % přizpůsobit. Vestavěná skříň vám může posloužit po celý život, rozhodně se tedy v jejím případě nevyplatí dělat kompromisy.

Zajímavý článek:  Že rustikální kuchyně a moderní interiéry nejdou dohromady? Ale jděte!

Jak si nábytek na míru přizpůsobit opticky

Velké skříně působí mohutným dojmem jen ve chvíli, kdy jim umožní vyniknout okolní rohy, spáry a škvíry. Ovšem sahají-li „ode zdi ke zdi”, pak naopak opticky velikost prostoru zvětšují. A to tím spíš, pokud je osadíte zrcadly nebo alespoň reflexními materiály. Samozřejmostí by měly být i posuvné dveře.

A jak nekoupit zajíce v pytli? Zamiřte k odborníkům, kteří své práci opravdu rozumí, používají kvalitní materiály a nabídnou vám návrh skříně zdarma. Sestavte si ji přesně podle sebe za pomoci jednoduchého interaktivního rozhraní na stránkách Levne-skrine.cz. Oceníte široký výběr materiálů a pestrou paletu poliček a dalších úložných prostor pro vnitřní rozvržení, korunované přívětivou cenou. A dopravu domů máte navíc docela zdarma.

Bedroom Bed Furniture Bed Linen  - Alexas_Fotos / Pixabay
Alexas_Fotos / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *