Stavíte? Rekonstruujete? Fotografujete? Dokumentujete? Vytvořte si vlastní fotoknihu jako dokumentaci stavby

HF_hardcover_bau_CZ

Stavíte dům?  Rekonstruujete byt? Stavba nebo rekonstrukce pro většinu z nás znamená velkou životní událost. Ke stavbě jistě máte spousty dokumentů s nákresy, ze samotné práce pak mnoho zážitků se stavebními firmami, s jejich pracovníky a také s rodinnými příslušníky, kteří na stavbě pomáhají. Při takových akcích vznikne i mnoho zajímavých fotografií. Byla by škoda takovou významnou událost odložit a zapomenout na ni. Sestavte ze všech vhodných dokumentů, půdorysů, nákresů, fotografií, harmonogramů a více či méně vtipných historek svoji vlastní fotoknihu. Že toho bude hodně? Nevadí, fotokniha může mít až 240 stran a vejde se do ní třeba tisíc fotografií!

Jak si fotoknihu vytvořit? Stačí stáhnout z webové stránky www.happyfoto.cz program HF Designer a pustit se do zábavné práce. Program je tak intuitivní, že nebudete muset číst žádné manuály, a na to, jak funguje, přijdete velmi rychle sami. Vytvoříte si v něm snadno vše, co taková kniha, jakou byste si koupili v knihkupectví, obnáší. Nejprve si určíte, jak bude vypadat zadní a přední strana obalu – tam vložíte fotografii s názvem knihy a na hřbet napíšete například „Náš dům“, „Můj dům, můj hrad“, „Panelstory“, „Jak se staví sen“, fantazii se meze nekladou. Potom přichází na řadu tvorba vzhledu jednotlivých stran knihy. Vybrat si můžete z nepřeberného množství pozadí, na které poskládáte fotografie různé velikosti. Program nabízí základní animační funkce, díky kterým fotografii orámujete, zesvětlíte a různě upravíte. Ke každé fotografii máte možnost vložit popisek, do knihy se samozřejmě dají vkládat nadpisy a texty. Zvolit si můžete od 24 (respektive od 16 v případě fotoknihy s drátkovou vazbou) do 240 stran, což už je obstojná kniha, která bude ve vaší knihovně konkurovat i moderním publikacím. Pro ty náročnější nabízí Happy Foto luxusní variantu fotoknihy, takzvanou deLUXE fotoknihu, tištěnou na fotopapír.

Zajímavý článek:  Jak vybrat vysoce funkční jádro krbu

Po vytvoření grafického návrhu následuje objednávka tisku knihy, kterou zvládnete jedním kliknutím. Už jen vyplníte kontaktní údaje a kniha cestuje do centrály společnosti Happy Foto, kde ji vytisknou a svážou. Přijde vám přibližně za dva týdny na dobírku, stačí už ji jen zaplatit.

Fotokniha s dokumentací stavby vám poslouží jako vzpomínka nebo vám přijde vhod při dalších renovacích příbytku, případně ji můžete darovat jako osobní dárek.

Ceny fotoknih se pohybují od 179,- do 2599,- Kč včetně DPH, záleží na zvoleném formátu, vazbě a počtu stránek. Fotokniha deLUXE na fotopapíře stojí od 199,- (formát do kapsy 15 x 10 cm) do 3599,- Kč (formát cca A3).

Více informací získáte na stránkách www.happyfoto.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *