Prodáváte, či kupujete nemovitost? Svěřte se do rukou Fincentrum Reality

Dnešní doba představuje vhodné období pro koupi vlastní nemovitosti. Ceny a smluvní podmínky hypoték jsou totiž nejpříznivější za poslední léta. Pokud tedy přemýšlíte nad vyřešením vlastního bydlení a máte možnost koupi financovat nebo získat hypotéku, tak dlouho neváhejte. Ke koupi bytu však člověk vždy potřebuje hlavně onu nemovitost, ve které by chtěl strávit následující roky svého života. Jestliže nevíte, na koho se obrátit či kde hledat, vyzkoušejte společnost Fincentrum Reality, která vám zajistí koupi i prodej nemovitosti.

Historie společnosti Fincentrum Reality

Fincentrum Reality je dceřinou společností finančně poradenské společnosti Fincemtrum a. s. Důvodem vzniku byla hlavně poptávka klientů mateřské společnosti Fincentrum, kteří měli zájem, aby Fincentrum včetně jejich finančních záležitostí spravovalo i jejich realitní záležitosti.

Jaké služby Fincentrum Reality poskytuje?

Fincentrum Reality se pohybuje na poli realitního trhu. Svou činností pomáhá prodejcům s prodejem jejich stávající nemovitosti a kupujícím s hledáním jejich nového bydlení. Jejich nabídku však netvoří pouze byty na prodej, ale také byty k pronájmu. Díky propojení s mateřskou společností zajišťuje Fincentrum Reality svým klientům komplexní servis týkající se realitních obchodů a také jejich financování.

Zajímavý článek:  Praha je rájem developerských projektů. Ročně jich vznikají stovky

Kde Fincetrum Reality působí?

Tato realitní kancelář působí v rámci celé České republiky. Nejzajímavější a nejvyhledávanější oblastí však stále zůstávají byty v Praze. Nejatraktivnější nabídku společnosti Fincentrum Reality tak tvoří prodej bytů Praha a pronájem bytů Praha.

Jaké jsou výhody společnosti Fincentrum Reality?

U společnosti Fincentrum Reality se můžete spolehnout na profesionální přístup, seriózní jednání a celkovou důvěryhodnost zajišťovaných služeb. Fincentrum si tak díky své dlouhodobé a individuální práci s klienty vybudovalo dobrou pověst dynamicky se rozvíjející společnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *