Stěhování do zahraničí? S profesionály je to hračka!

Stěhování do zahraničí? S profesionály je to hračka!

Stěhování do zahraničí? S profesionály je to hračka!

OpenClips / Pixabay

Stěhování nepatří mezi zrovna dvakrát oblíbené činnosti. Zabalit všechny položky ze seznamu, snést je do stěhovacího auta, přepravit do cílové destinace, vynést do nových prostor, vybalit, rozestavět a jako třešnička na dortu provést nezbytný generální úklid. Pokud se však obrátíte na profesionály, můžete přestěhovat sebe nebo svou firmu třeba i do zahraniční snadno, rychle, bez zbytečných komplikací a průtahů. Jak na to, vám prozradíme na následujících řádcích.

Stěhování svépomocí = pořádná fuška

V případě, že stěhovací služby hodláte zajistit svépomocí, pak budete potřebovat nějakou schopnou a silnou pracovní sílu, stěhovací auto, nákladní vůz nebo dodávku a v neposlední řadě také dostatek balicích folií, přepravních krabic a dalších nezbytností, bez kterých se při stěhování jednoduše neobejde. Pokud se navíc stěhujete mimo republiku, třeba na Slovensko, pak bude celý stěhovací proces ještě o něco komplikovanější.

Obraťte se na profesionály a ušetřete čas i nervy

Pokud však svěříte stěhování kanceláří nebo bytů do rukou profesionálních firem, pak se postaráte pouze o to nejnutnější a zbytek necháte na společnosti, jež se stěhovacími službami primárně zabývá. Cena těchto služeb se vždy odvíjí od množství položek, které hodláte přestěhovat, výchozího a cílového místa a v neposlední řadě také na dalších doplňkových službách (úklid, demontáž apod.). Některé stěhovací společnosti se specializují také na stěhování napříč státy Evropské unie i mimo ni. V případě stěhování třeba na Slovensko nebo do jiného členského státu nejsou potřeba žádná zvláštní povolení a další doklady. Pokud se stěhujete mimo Evropskou unii, pak se celnímu procesu bohužel nevyhnete. I zde vám však může stěhovací společnost pomoci a zajistit vše, co je k takovému přestěhování nezbytné.

Zajímavý článek:  Zásoby palivového dřeva na zimu vám zajistí OPTIMTOP

  1 Komentář

  1. Jana Hruzíková   •  

    Skvělou firmou, která vás přestěhuje bez stresu a nervů je http://www.stehovanipraha-trip.cz/, která si navíc přijde váš objekt, který chcete vystěhovat, prohlédnout zdarma. My jim vděčíme za to, že to tentokrát proběhlo všechno opravdu hladce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *