Stěhování do zahraničí? S profesionály je to hračka!

Stěhování do zahraničí? S profesionály je to hračka!

Stěhování do zahraničí? S profesionály je to hračka!

OpenClips / Pixabay

Stěhování nepatří mezi zrovna dvakrát oblíbené činnosti. Zabalit všechny položky ze seznamu, snést je do stěhovacího auta, přepravit do cílové destinace, vynést do nových prostor, vybalit, rozestavět a jako třešnička na dortu provést nezbytný generální úklid. Pokud se však obrátíte na profesionály, můžete přestěhovat sebe nebo svou firmu třeba i do zahraniční snadno, rychle, bez zbytečných komplikací a průtahů. Jak na to, vám prozradíme na následujících řádcích.

Stěhování svépomocí = pořádná fuška

V případě, že stěhovací služby hodláte zajistit svépomocí, pak budete potřebovat nějakou schopnou a silnou pracovní sílu, stěhovací auto, nákladní vůz nebo dodávku a v neposlední řadě také dostatek balicích folií, přepravních krabic a dalších nezbytností, bez kterých se při stěhování jednoduše neobejde. Pokud se navíc stěhujete mimo republiku, třeba na Slovensko, pak bude celý stěhovací proces ještě o něco komplikovanější.

Obraťte se na profesionály a ušetřete čas i nervy

Pokud však svěříte stěhování kanceláří nebo bytů do rukou profesionálních firem, pak se postaráte pouze o to nejnutnější a zbytek necháte na společnosti, jež se stěhovacími službami primárně zabývá. Cena těchto služeb se vždy odvíjí od množství položek, které hodláte přestěhovat, výchozího a cílového místa a v neposlední řadě také na dalších doplňkových službách (úklid, demontáž apod.). Některé stěhovací společnosti se specializují také na stěhování napříč státy Evropské unie i mimo ni. V případě stěhování třeba na Slovensko nebo do jiného členského státu nejsou potřeba žádná zvláštní povolení a další doklady. Pokud se stěhujete mimo Evropskou unii, pak se celnímu procesu bohužel nevyhnete. I zde vám však může stěhovací společnost pomoci a zajistit vše, co je k takovému přestěhování nezbytné.

Zajímavý článek:  Jak zjistit, jestli je voda ze studny pitná?

  1 Komentář

  1. Jana Hruzíková   •  

    Skvělou firmou, která vás přestěhuje bez stresu a nervů je http://www.stehovanipraha-trip.cz/, která si navíc přijde váš objekt, který chcete vystěhovat, prohlédnout zdarma. My jim vděčíme za to, že to tentokrát proběhlo všechno opravdu hladce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *