Vyžeňte z půd nežádoucí obyvatele a proměňte ji v bydlení snů

Vyžeňte z půdy nežádoucí obyvatele a proměňte ji v bydlení snů

Vyžeňte z půd nežádoucí obyvatele a proměňte ji v bydlení snů

JohannBargeld / Pixabay

Je až s podivem, kolik půdních prostor v našem hlavním městě slouží jako skladiště nejrůznějšího harampádí, starých hrnců po babičce, nebo rozpadlých kol a motorek, jejich sláva vyprchala již někdy v minulém století. Jediní obyvatelé půdy jsou zpravidla holubi, nejrůznější druhy hmyzu a hlodavci. Není to smutné? Málokdo totiž bohužel ví, že právě půdní prostory mohou být pro jejich majitele doslova zlatým dolem. Nebo také to, že právě půdní byty patří z hlediska dispozic a komfortu bydlení k těm vůbec nejžádanějším a nejatraktivnějším. Na následujících řádcích vám prozradíme, jak svou půdu proměnit v dokonale bydlení a zároveň získat mnoho zajímavých výhod.

Proč půdy chátrají

Půdy nejen v Praze, ale kdekoli jinde po České republice nepatří mezi zrovna dvakrát udržované prostory. V drtivé většině slouží pouze jako úschovna nepotřebného nářadí, sezónních věcí nebo věcí, jež pamatují období největší slávy Marie Terezie. Důvod, proč se řadě z nás nechce do rekonstrukce půdy, je vcelku prostý – finance. Rekonstrukce a zvelebení půdních prostor totiž spolkne značné množství výdajů. Přeci jen se jedná o nepříliš udržovaný prostor, který vyžaduje mnoho finančně náročných úprav. Málokdo však ví, že existují společnosti specializující se na výkup a prodej půdních prostor. Ty majiteli půdy, potažmo majiteli bytového domu poskytnou mnoho zajímavých výhod. Pojďme se společně podívat na ty nejzajímavější z nich.

Nabídněte svůj půdní prostor k odkupu a čerpejte mnoho výhod

V případě, že vaše půda chátrá, nemáte dostatek prostor na její opravu a celkovou rekonstrukci, neváhejte ji nabídnout k prodeji. Konkrétně v Praze existuje společnost Půdy real, s.r.o. specializující se na odkup a prodej půdních prostor. Celkové množství výhod a prací, jež budou na základě nabídky majitele půdy poskytnuty, se pochopitelně vždy odvíjí od výměry půdních prostor, přes jejich využitelnost, až po stav celého domu. Je však pochopitelné, že čím větší půdu budete moci nabídnout, tím zajímavějších výhod můžete čerpat. Zpravidla se jedná o rekonstrukci střechy, společných bytových prostor, rozvodů vody a elektřiny, ale i možnost výstavby nového výtahu, či výměny stávajících oken za nová. V případě půdních prostor, jejichž výměra činí více, než 400 m2, je možno na náklady firmy provést celkovou rekonstrukci dvorní i uliční fasády.

Zajímavý článek:  Jak zefektivnit práci na počítači? Stolní držák na monitor je jasnou odpovědí!

Nejkomfortnější bydlení? Na půdě!

Taková půdní „zašívárna“ před zraky okolí jistě v mládí lákala každého z nás. Víte však, že sen o vlastním půdním bydlení, jež bude vynikat komfortem a mnohými výhodami, si již můžete dnes doopravdy pořídit? Zrekonstruované půdní prostory disponují velkými rozměry, stejně jako okouzlujícím výhledem na okolí. Moderní půdní byty společnost Půdy real, s.r.o. nabízí již více, než 10 let. Pro rekonstrukci půdních prostor firma používá pouze ty nejkvalitnější materiály, jež jsou dodávány výlučně českými výrobci. Takové komfortní bydlení v posledních patrech činžovních domů chytilo za srdce již mnoho rodin, jež si chtějí užívat netradičních prostorů vhodných pro vysoce komfortní bydlení.

Virtuální prohlídky a spousta informací na jednom místě

Na oficiálních internetových stránkách společnosti www.pudypraha.cz naleznete spoustu informací o půdních prostorách, stejně jako projektech, jež byly realizovány na území našeho hlavního města. O komfortním bydlení, které půdní prostory slibují, se můžete přesvědčit prostřednictvím virtuální prohlídky tří originálních projektů. Kromě toho se zde dozvíte také všechny nezbytné informace týkající se prodeje půdních prostor a výhod, jež jsou s tímto prodejem neodmyslitelně spojeny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *