Terasa v dřevěném stylu

Současná doba přináší mnohé inovace a neskutečný výběr materiálů s různými vlastnostmi. Pokud chcete vyřešit novou terasu, anebo jí hodláte opatřit nový vzhled, můžete se pustit do práce. Určitě nic nezkazíte, když zůstanete věrni ověřenému materiálu – dřevo hřeje i na duši, navíc vypadá velmi elegantně.

Stále oblíbený dřevěný styl

Máte rádi pohodlí a jednoduché řešení? WPC terasy vytvoří naprosto dokonalý vzhled a uspokojí každého, kdo si potrpí na eleganci. Dřevoplastová prkna využijete i na pokrytí balkónů, cest, okolí bazénů a mnoho jiných míst. K velice oblíbeným patří masivní a vícevrstvé dřevěné terasy z několika druhů dřevin. Atraktivně vypadá dubové provedení, které působí neodolatelně. U dřeva se můžete spolehnout na dobrou odolnost a trvanlivost, dlouho nebude vypadat opotřebovaně. Právě terasa vyžaduje skvělou mechanickou odolnost, odolávání průrazům a schopnost pohlcovat vlhkost. Přirozený přírodní vzhled vás nadchne a nejen milovník přírodních materiálů ocení výbornou tepelnou a zvukovou izolaci. I když se projdete po podlaze naboso, nepocítíte nic nepříjemného – chůze se stane příjemnou.

Exotický nádech během relaxace

Exotika může mít různé podoby. Například se přesunete do jiných končin tím, že si pořídíte terasová prkna z exotických dřevin. Jak asi vypadají teakové, bukitové, massarandubové nebo garapové podlahy? Čím vás překvapí terasy bangkirai? Svou kvalitou vás určitě nezklamou. Odpočinek na místě, odkud se podíváte třeba do zahrady, musí mít svůj styl. Půjde o místo, kam se rádi vrátíte a budete vědět, že právě zde najdete potřebný klid. Upravené prostředí vám k tomu pomůže. Terasu lze zhotovit i z osvědčených jehličnatých dřevin. Ochranný olejový nátěr se dobře chytne, tudíž klidně naplánujte i nějakou krásnou barevnou variantu. Investice se vám určitě vrátí – mnoho let nemusíte obstarávat žádnou údržbu.

Buecherwurm_65 / Pixabay

Zajímavý článek:  Stylová svítidla ozáří váš domov

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *