Topení úsporné i romantické

Krby

Krby

Každý způsob vytápění má své výhody i nevýhody. V případě plynu je to jasné, pro hovoří zejména pohodlí a komfort vytápění, stačí otočit kolečkem termostatu a kotel začne topit. Tímto způsobem si však neužijete zdaleka takovou romantiku jako vytápěním skutečným ohněm. Další velkou nevýhodou je vysoká cena vytápění. S elektrikou je to obdobné, tuhá paliva vám však nabídnou řešení finanční stránky vytápění, která jistě nejednoho z nás tlačí.

Rozhodnete-li se pro krb, na první pohled zjistíte, že je to něco zcela jiného než topení plynem. Krby a kamna dokáží vykouzlit příjemnou atmosféru díky tiše hučícímu ohni. Dřevo tiše praská a z krbové vložky se line teplo, které vytváří domácí pohodu. Toužíte i vy posadit se večer ke hřejícímu krbu, zatímco budete sledovat, jak v něm hoří a praská oheň? Neváhejte a pořiďte si stylový a praktický krb či krbová kamna.

Dřevo si stále udržuje nízké ceny, takže je mnohem levnější než plyn nebo elektřina. Navíc moderní krby a krbová kamna jsou konstruována tak, aby měla co nejnižší spotřebu paliva, nízké hodnoty emisí a to všechno při vysoké výhřevnosti. Internetový obchod Krby-stavba.cz nabízí široký sortiment krbových vložek, obestaveb i krbových kamen, aby si každý vybral, co mu nejlépe vyhovuje.

Zajímavý článek:  Krby – moderní doplňky interiéru

K dispozici jsou tu krbové vložky dvou základních typů – krbové vložky teplovzdušné a teplovodní. Teplovzdušné krbové vložky jsou určeny pro vytápění domácností pomocí rozvodů teplého vzduchu a zároveň plní funkci estetického prvku ve vašem interiéru. Druhým typem krbových vložek jsou krbové vložky teplovodní. Díky výborné schopnosti sálat teplo zajišťují krbové vložky dlouhodobě dostatečné množství tepla. Teplovodní krbové vložky se pochlubí nespornou výhodou, kterou je velice důmyslný systém napojení na ústřední topení. Ten umožňuje krbovou vložku využít jako hlavní nebo přídavné vytápění. Tak neváhejte a pořiďte si domů atraktivní a zároveň úsporné topidlo.

  1 Komentář

  1. David   •  

    A nemáte někdo zkušenosti s objednáváním krbů z tohoto https://www.levnekrby.cz/ eshopu? Protože si budu objednávat nový krb ale chci se ujistit že s tím jsou jen nejlepší zkušenosti

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *