Vybavujeme sklad i prodejnu – skladové regály a pulty

Zařizujete nové skladové prostory podniku? Přestavujete prodejnu či rekonstruujete kamenný obchod? Pak vás jistě bude zajímat, jak je správně vybavit. V dnešním článku si představíme, jaké možnosti nám dává základní řešení každého skladu či prodejny – skladové regály a prodejní pulty.

Pokud zařizujete sklad, prvním krokem bude bezesporu výběr ideálního řešení pro uskladnění vašeho zboží. Nezáleží, jestli se věnujete online prodeji či je váš byznys založen jen na kamenných prodejnách. Jak co nejlépe uložit produkty pro následnou expedici je oříškem pro každého podnikatele – přitom možností máme hned několik. Řešením jsou skladové regály, které nabízí jednoduchou instalaci, bezproblémovou údržbu či opravu, a zejména vysokou efektivitu úložného prostoru.

geralt / Pixabay

Skladové regály – bohaté možnosti pro malé i velké firmy

Mezi ty nejoblíbenější patří policové regály, které dobře poslouží k uložení drobného zboží, krabic, přepravek či knih přímo na police. Vše přehledně, účelně a efektivně. Skladové policové regály zvyšují kapacitu úložných míst a zajišťují vysoký přehled naskladněného zboží. Potřebujete-li naopak uložit kusové zboží, které máte v přepravkách či krabicích, oceníte spádové regály. Ty disponují stavebnicovým provedením a zejména válečkovou rovinou nabízející jednoduchý přístup k materiálu.

Pokud je vaším záměrem uskladnění materiálu či zboží na paletách, oceníte geniálně jednoduché paletové regály. Zakládání a vykládání materiálu zajistíte vysokozdvižnými vozíky nebo zakladačem, přitom paletové skladové regály je možné stohovat až do výše 20 metrů. Každá buňka snese zatížení až 4 500 kg. V nabídce najdete jednořadé i dvouřadé sestavy či kovové regály s posouvacím systémem. Pro uložení trubek, ocelových profilů, plechů či dřevěných desek jsou zas ideální konzolové regály, které disponují jednoduchou instalací či zarážkami proti odvalení materiálu.

Zajímavý článek:  Co všechno obnáší výstavba veřejného dětského hřiště?

Prodejní pulty jako základ kamenného obchodu
Prodejní pulty tvoří stavební kámen kterékoliv kamenné prodejny. Jedná se o viditelný a důležitý prvek vašeho obchodu; výběru bychom proto měli věnovat dostatečnou péči. Nejenže plní funkční stránku, jde i o estetický a designový prvek, který nastolí atmosféru celého interiéru. Vyrábí se v různých barevných variantách, rozměrech, tvarech a za použití rozličných materiálů.

Na trhu proto najdeme prodejní pulty vyrobené z kovu, laminovaných dřevotřísek, skla, kvalitního plastu či jejich kombinací. Čelo pultu můžeme doplnit o logo firmy nebo jej celý podsvítit, aby v prostoru vynikl. V nabídce najdete pulty uzamykatelné i volně přístupné, se zásuvkami a výškově nastavitelnými policemi, s barem, odkládací či prosklenou svrchní deskou. Prodejní pult je neocenitelným pomocníkem i vkusným prvkem každého obchodu – vyberte si ten správný!

  1 Komentář

  1. Rudolf   •  

    Pěkný a zajímavý článek!
    Rudolf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *