Zařizujeme obývací pokoj – dobré rady do začátku

Chystáte se modernizovat svůj obývací pokoj? Pak máte před sebou dlouhou cestu. Usnadněte si první kroky a inspirujte se našimi radami, které vás provedou vším, co budete potřebovat.

Především hned na začátku zapomeňte na masivní a těžké vybavení, se kterým lze pohnout jen s největší námahou. Trendy v současnosti nahrávají vzdušnosti a variabilitě. Prostor by se tak měl přizpůsobit vám a ne vy jemu.

Posaďte se u nás

Dobrým příkladem jsou sedací soupravy. Ty by měly nabízet dostatek prostoru a pohodlí pro všechny členy rodiny, zároveň však nesmí zastávat funkci jediného místa pro odpočinek. Nezbytnými partnery úspěchu se proto stávají křesla, taburety a aktuálně i moderní dvojmístné sedačky pro skutečně plnohodnotnou relaxaci. Nákupem sedací soupravy 3+2+1 si ušetříte spoustu starostí s vybíráním vhodně sladěných designových kousků, aniž byste se museli uchylovat ke kompromisům v oblasti pohodlí.

Jestliže ve svém bytě bojujete o každý centimetr místa, určitě by vám měly do oka padnout sedací soupravy ve tvaru písmene L. Poskytují dostatek prostoru pro každodenní odpočinek i pro plnohodnotné lenošení s nohama nahoře. Navíc využijí jindy opomíjená zákoutí, takže vám zbude spousta místa pro další plány.

Zajímavý článek:  Jak vybrat obývací stěnu

Krása, která vám ušetří starosti

Co máme na mysli? Samozřejmě obývací stěny, ale ne ty s vizáží masivního monolitu, za který by se nemusely stydět ani pyramidy. Nábytkoví designéři dnes kladou mnohem větší důraz na použití variabilních lehkých poliček kombinovaných se skříňkami a šuplíky. Nejenom že pokoj opticky zvětší, ale i místa na uložení nezbytných věcí bude více než kdy dřív.

Luxusní obývací stěny od Lumax-nábytek.cz vás navíc okouzlí svou praktičností. Díky unikátnosti použitého materiálu nejsou náročné na údržbu a při úklidu si vystačíte pouze s prachovkou nebo jemným hadříkem. Méně úklidu = více času na zábavu. A to zní zkrátka skvěle!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *