Úklid, údržba, bezpečnost – jak vyhovět požadavkům své nemovitosti?

Jste majitelem bytového domu, vlastníte výrobní halu nebo se potýkáte se starostmi okolo kancelářského komplexu? Neplýtvejte svůj cenný čas na boj s větrnými mlýny, který nelze vyhrát a zvažte raději spolupráci s profesionály zajišťující vše potřebné.

Například taková ochranka. Ostraha objektů a její pracovníci nemají u široké veřejnosti zrovna dobrou pověst. A jeden jediný hrubián může snadno pokazit pověst celé firmě, zvláště chopí-li se kauzy senzacechtivá média. Profesionálové s potřebným výcvikem a certifikáty se však takto chovat nemusí. Jejich přirozená autorita často svede více než názorná ukázka pěstí. Spolehlivé firmy se o své zaměstnance starají, pravidelně je školí a učí zvládat i krizové situace. S nimi tedy rozhodně bude váš objekt ve větším bezpečí než s vysloužilými diskotékovými vyhazovači z nespolehlivé agentury.

Znáte dobře svoje povinnosti?

Zeleň by neměla překrývat výhled řidičům jedoucím po silnici, za chodník je vždy zodpovědný majitel a krápníky ze střechy je třeba pravidelně otloukat. Také už jste o těchto nařízeních slyšeli a jen mlhavě tušíte, že na nich může být něco pravdy? Džungle českých zákonů je spletitá a leckdy se v ní nevyznají ani ti, kdo ji pomáhali vytvářet.

Zajímavý článek:  Zahajte jarní úklid v ložnici a zbavte se nezvaných nájemníků

Spolehlivá firma provozující úklidové služby si však v této problematice udržuje přehled. Patří to k její dobré pověsti a spolehlivého servisu pro zákazníka. Není jí cizí údržba zeleně, desinfekce venkovních i vnitřních prostor, deratizace a další a další maličkosti, na které byste možná vy sami ani nepomysleli.

Spojit úklid a ostrahu objektů do jedné služby je pak vůbec tím nejlepším řešením. Zaměstnanci si tak navzájem nebudou házet klacky pod nohy a vy se na všem domluvíte pouze s jednou kompetentní osobou. Společnost HGS.cz působí na našem trhu již od roku 1999 (v roce 2009 se změnila na akciovou). Její profesionalitu, kvalitu služeb a prozákaznický přístup si pochvalují i takoví velikáni jako Stock nebo Amazon. U nich bude vaše nemovitost v opravdu dobrých rukou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *