Znáte automowery? Práci na zahradě vám dokáží značně usnadnit

Snili jste někdy o tom, že byste si dopřáli vlastního zahradníka? Automower alias robotická sekačka  tu nejtěžší práci zastane za vás, a přitom za zlomek ceny lidského profesionála. Dokáže pracovat po celý den a vy o ní ani nebudete vědět.

A na co při výběru vsadit? Především na ověřenou značku s dostupným servisem, díky níž budou drobné opravy opravdu drobnými, bez nutnosti platby horentních částek za těžko dostupné specializované díly apod. V ČR nabízí takový komfort například robotické sekačky Husqvarna.

Kvalitní automowery šetří přírodu i vaši peněženku

Přístroje aku Husqvarna jsou ve světě známé svou vysokou kvalitou a šetrností k životnímu prostředí. A na stejnou kartu sází i automower Husqvarna. Protože nejlepší způsob údržby trávníku spočívá v jeho častém sekání, ovšem vždy jen o několik milimetrů. Neustále je tak zajištěna dostatečná vzdušnost i prostupnost slunečních paprsků.

Kořenový systém travního drnu není přesušený ani podmáčený a vše dohromady tvoří ničím nenahraditelný základ hustého a zdravého porostu, do něhož si nedokáží najít cestu ani ty nejúpornější plevely.

Náhodný pohyb ve vymezeném prostoru

Stačí, když svému pomocníkovi ukážete, jakou plochu potřebujete posekat. Sám si poté zvolí optimální, ovšem náhodný vzorec (to je důležité pro přirozený vzhled trávníku) a o vše se postará. V případě vybití baterie se pak sám vrátí na podstavec a po dobití vyjede v předem určeném intervalu znovu. Zvládne pracovat i při dešti nebo jinak nepříznivých povětrnostních podmínkách. A nechybí ani ochrana proti odcizení, díky níž můžete svého nového soukromého zahradníka ponechat zcela bez dozoru.

Nakupujte u specialistů

Chcete se o automowerech dozvědět více? Nebo vás zajímají třeba řetězové pily Husqvarna, případně další aku výrobky Husqvarna? Nechte si doporučit optimální kombinaci zahradního vybavení včetně nezbytného příslušenství od těch nejpovolanějších. HUTAB s.r.o. nabízí nejenom prodej, ale také kompletní servis a poradenství značky Husqvarna. Více zjistíte na Hutab-tabor.cz.

automowery

Znáte automowery? Práci na zahradě vám dokáží značně usnadnit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *