Přesné pneumatické sklíčidlo PVS 160

Umíte vybrat kleštiny? Pro zajištění přesné výroby jsou nepostradatelné

Sázíte spíše na kvalitu než na kvantitu? Chcete mít jistotu, že budou z vaší linky odcházet vždy maximálně přesné kusy, bez ohledu na to, zda se jedná už o hotové nástroje nebo jen „obrobky“? Zaměřte se v první řadě na to, jaké používáte kleštiny…

Kleštiny a kleštinové upínače jsou nezbytné především pro práci se soustruhy, ale setkat se s nimi lze i v dlouhotočných automatech, bruskách, revolverových strojích či CNC frézkách. Starají se o stabilní uchycení používaného materiálu a jeho rovnoměrnou fixaci.

Sklíčidla či kleštiny? Víme, co se osvědčí víc

Tělo kleštiny je tvořeno přesně vyvedenými podélnými drážkami, důležitými pro komfortní rozevření a zasunutí materiálu. Na rozdíl od obvykle používaných sklíčidel jsou kleštiny stabilnější a lze je v případě potřeby mnohem rychleji vyměnit. Potíže může způsobit pouze menší rozsah upínání (oproti čelisťovému sklíčidlu) – tomu lze ovšem předejít volbou správného druhu kleštin.

Tažné, nebo tlačné? Nechte si poradit

Pro běžné využití jsou k dostání tažné, nebo tlačné kleštiny. Zatímco první typ pracuje na principu vtahování kuželu pouzdra do tělesa, v druhém případě je aplikovaný postup přesně opačný. O vhodném typu je vhodné rozhodnout teprve po poradě s odborníkem, který zhodnotí vaše potřeby a přání. Neodmyslitelnou součástí potřebného příslušenství jsou pak samozřejmě i perfektně sladěné kleštinové upínače s dlouhou životností.

Kde nakupovat

Malá rodinná firma KORAN vám nabídne nejenom výrobu kvalitních kleštin a kleštinových upínačů, ale také dílců pro elektrotechnický průmysl. A pro vaši maximální spokojenost nechybí  ani flexibilní zakázková kovovýroba přesných dílců pro jednoúčelové stroje, prodej a servis CNC obráběcích strojů podle přání zákazníka a mnoho dalšího. Vyzkoušejte ryze českou kvalitu a vyberte si z nabízených služeb na Koran-Rankov.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *