Home Decor Furniture Interior  - tungnguyen0905 / Pixabay

Znáte největší výhody kožených sedaček?

Kůže je pro nás při zařizování bydlení především symbolem luxusu. Není ovšem jen krásná na pohled, nabídnout vám toho může mnohem víc.

Aktuálně si ji oblíbili především fanoušci odolnosti  a udržitelnosti. Pokud se totiž o koženou sedačku nebo třeba křeslo dobře staráte, vydrží vám bez poskvrnky po mnoho let. Zůstane stále krásná a neprosedí se, což jistě oceníte. Před nákupem se však musíte seznámit s některými důležitými kritérii.

Kožená sedačka není tak náchylná na znečištění, jak si myslíte

Když se řekne kožené sedací soupravy, vybavíme si dost často něco, okolo čeho je nutné chodit skoro po špičkách. Ve skutečnosti jde však o materiál velmi dobře udržovatelný. Snadno se totiž omývá a neulpívají na něm nečistoty.

Aby vám však tato vlastnost vydržela, je nutné kůži ihned po nákupu správně naimpregnovat, a totéž si zopakovat každý rok. Nečistoty se tak budou od vašeho nábytku držet dál.

Zajímavý článek:  Výběr nové sedací soupravy? Chybujeme ve výběru tvrdosti i ladění s podlahou

Kůže nabídne pohodlí v létě i v zimě

Kůže jakožto přírodní materiál neustále dýchá. V létě tak odvede přebytečný pot, v zimě zase příjemně zahřeje. Tím se výrazně liší od tzv. ekokůže, což vlastně není nic jiného než kůže syntetická, byť se velmi často prodává za podobné ceny jako ta pravá.

A na co si dát pozor? Zejména na techniku barvení. Některé metody totiž mohou tolik ceněné póry na kůži ucpat. Vyplatí se tedy připlatit si za metodu, jež bez kompromisů zachová její prodyšnost.

Patříte mezi alergiky? Pak i vás tento materiál oslní

A abychom nezapomněli – díky snadné čistitelnosti se ve vaší sedačce nebudou množit roztoči ani bakterie, ani nebudete časem z jejího čalounění muset vyklepávat usazený prach. Chcete se přesvědčit o kvalitách kůže na vlastní oči? Pomůže vám v tom prověřená prodejna nábytku Praha Čestlice. Více se dozvíte na stránkách Inelis.cz. Přijďte si vybrat perfektní kožený nábytek přesně na míru. Malou ochutnávku najdete samozřejmě také na webu.

Couch Living Room Home Furniture  - nanamikou / Pixabay
Znáte největší výhody kožených sedaček?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *