342 nových bytů a ateliérů aneb seznamte se s projektem na Vackově

Hledáte bydlení, které bude respektovat všechny vaše požadavky na komfort a přitom si ho budete moci bez obtíží dovolit? Hned 342 dobrých tipů vás čeká v jedinečném projektu Na Vackově. A jaké tohle bydlení v srdci matičky Prahy je?

Podél ulice Malešická právě teď vyrůstá hned pět zbrusu nových objektů, jež v sobě ukrývají celkem 342 půvabných bytů a prosluněných ateliérů s dispozicemi 1+kk až 5+kk. A budou se vám opravu líbit. Pocházejí totiž z pera studia MS Architekti pod záštitou společnosti Metrostav Development.

Věděli jste, že: novostavby Praha Palmovka Open Park od stejné společnosti se staly vítězem v soutěži Best of Realty 2018?

Nechte se nalákat na perfektní lokalitu i jedinečné provedení

Pokud bychom měli vyjmenovat dvě největší pozitiva, která Developerský projekt na Vackově má, byla by to právě tato. Vždyť moderní dostupné bydlení na Žižkově bylo ještě nedávno téměř nesplnitelným snem a dnes tu přes to všechno nové byty Praha čekají na své nadšené zájemce.

Toto území je velmi dobře přístupné (v blízkosti najdete veškeré potřebné sociální i kulturní zázemí a do centra Prahy je to jen deset minut cesty), a přitom nezapomíná ani na komfort pohodového bydlení v blízkosti zeleně. Jedinečné osluněné fasády zajistí, že o žádaný kontakt s přírodou nepřijdete ani uprostřed zimy. A maximální prostornost a vzdušnost bytů je pak už jen onou příslovečnou třešničkou na dortu.

Zajímavý článek:  Pronájem kanceláře na Praze 1 skýtá množství výhod

Bydlení pro mladé páry i rodiny s dětmi

Vybere si tu opravdu každý. Malebná odpočinková zóna přetékající zelení potěší nejenom mladé rodiny, ale každého, kdo si chce po práci trochu odpočinout a načerpat novou energii. I díky ní patří byty Na Vackově mezi aktuálně nejlepší developerské projekty Praha, které jsou k mání. Ale neváhejte, ty nejlepší totiž mizí doslova před očima. Nechte se jednoduše okouzlit a zajistěte své rodině jedinečné zázemí v žádané lokalitě, odkud budete mít všude blízko!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *