Malí dodavatelé energií vs. nenasytní obři – co vám mohou nabídnout?

Komplexní péče, nižší ceny a pomoc s veškerou potřebnou administrativou – to jsou výhody, které svým zákazníkům poskytují zejména malí dodavatelé elektřiny a plynu. Nejste pro ně jen číslem na vyúčtování za energie. Nemusí pracovat s obrovským množstvím subjektů, a proto si každého svého zákazníka váží na nejvyšší míru.

Určitě jste zaznamenali, že ceny elektřiny a ceny plynu opět stouply. Pro rodinný rozpočet je to špatná zpráva, ovšem nemusí být konečnou. Stačí se nebát změnit svého stávajícího dodavatele a zabrousit přitom i do prozatím neprozkoumaných vod energetického trhu. Nebudete riskovat – naopak. Načerpáte maximum možných výhod.

Nízké ceny bez triků a hvězdiček pod čarou

A jak je to možné? Malí dodavatelé elektřiny či plynu mívají zpravidla své vlastní zdroje energie, takže mohou nastavit  i velmi individuální ceny. Své zákazníky se však snaží lákat také na spolehlivý a hlavně rychlý klientský servis a veškerý dostupný komfort, který v dnešní době zaručeně oceníte. Připadá vám vaše vyúčtování nepřehledné, hledáte ten nejvýhodnější tarif? Stačí se zeptat. A to bez obav z dlouhé fronty na pobočce či nekonečného přepojování na lince asistenční služby.

Zajímavý článek:  Levné energie mohou ukrývat pekelně drahé kličky

Minimum papírování a služby online

Zamilujete si také jejich férové jednání. Všechno vám sdělí na rovinu – chtějí si vás přece udržet co nejdéle. Nestojí o zákazníky, kteří před prvním prodloužení smlouvy naštvaně odejdou. V tomto ohledu v mnohém připomínají tradiční vesnické samoobsluhy nebo domácké restaurace a kavárny. Tady se o vás postarají dobře pokaždé, těší se totiž na každou vaši další návštěvu.

A pomoc můžete očekávat i při přechodu od jednoho dodavatele ke druhému. Stačí se zmínit, nic dalšího už dělat nemusíte. Přesně tak do dělá i firma Epet – spolehlivý dodavatel plynu i elektřiny pro české domácnosti. Zjistěte víc o jejich cenách a dalších výhodách na stránkách https://www.epet.cz/elektrina/ nebo https://www.epet.cz/plyn/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *