Zajímavosti ze světa manipulační techniky – na co vsadit?

Zajímavosti ze světa manipulační techniky – na co vsadit?

Znamenají pro vás sloupcové jeřáby, permanentní magnety nebo elektrické kladkostroje víc než jen neurčité pojmy v technickém slovníku? Pak by vám neměla uniknout naše porce zajímavostí a toho NEJ z pestrého světa zdvihací a manipulační techniky.

Inspirovali jsme se u firmy BAZALA zdvihací zařízení s.r.o., založené v roce 1996. Díky svým zkušenostem a bohatému zahraničnímu know-how patří mezi skutečné lídry v oboru. A co může nabídnout právě vám?

Když sloupcový jeřáb, tak jedině na míru

Pokud existuje manipulační technika, která opravdu nesnáší kompromisy, pak jsou to určitě sloupcové jeřáby. Právě proto si u BAZALY můžete vybrat z mnoha typů ukotvení a provedení:

  • do betonového základu,
  • na roznášecí desku,
  • montáž k ocelovým nebo železobetonovým sloupům haly (konzolové jeřáby).

Díky tomu bude vždy zajištěna přesná a jemná manipulace s jakýmkoliv materiálem. A stejné výhody vám nabídnout i podvěsné jeřáby. Stačí si zvolit požadovanou nosnost a další doprovodné prvky – například vakuový manipulátor.

Zajímavý článek:  Manipulační technika pro firmy

Unikátní permanentní břemenové magnety

Je na prvním místě ve vašem provozu bezpečnost? Pak byste měli vědět, že permanentní magnety od této firmy se mohou jako jediné pyšnit dvěma světovými patenty v oblasti bezpečnosti použití. Navíc mají téměř nulové provozní náklady, a vaše vstupní investice se vám tak velmi rychle vrátí. A díky své variabilnosti představují ideální řešení pro malé dílny i průmyslové haly.

Jak velké břemeno uzvedne elektrický kladkostroj?

I na to vám firma BAZALA zdvihací zařízení s.r.o. – specialista na zdvihací a manipulační techniku – odpoví zcela přesně. Jejich všestranné elektrické kladkostroje mají horní hranici nosnosti až 25 000 kilogramů! Vybrat si můžete hned ze šesti typů provedení, a využít navíc i možností servisu, revizí nebo dokonce repasování vašeho stávajícího zařízení. Více info najdete na stránkách Manipulacni-technika.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *