hypotéky bez registru

Banka vám nepůjčí? Vyzkoušejte hypotéky bez registru

www.hypotekybezregistru.cz

AlexanderStein / Pixabay

Toužíte po vlastním bydlení? Nemáte však dostatek naspořených finančních prostředků? Rádi byste koupi nového bytu financovali hypotékou, ale banka vám kvůli vašemu záznamu v registru dlužníků nepůjčí? V takovém případě pro vás může být vhodným řešením www.hypotekybezregistru.cz. Chcete se o jejich produktu dozvědět více? Zajímá vás, jak získat vlastní bydlení i v případě vedené exekuce? Pak si přečtěte následující článek, ve kterém najdete odpovědi na vaše otázky.

Hypotéky bez registru jsou jedinou nebankovní společností v České republice konkurující bankám. Společnost se zaměřuje hlavně na poskytování půjček klientům se záznamy v registrech dlužníků či klientům bez prokazatelného příjmu. Včetně klasické nebankovní hypotéky (hypotéky bez dokládání příjmů a hypotéky bez registrů) si u společnosti můžete vyřídit i půjčku na zástavu nemovitosti, konsolidaci půjček, vyplacení drahé zástavy či vyplacení exekuce.

Představení hypotéky bez registru

V rámci financování vlastního bydlení můžete získat až 70 % z odhadní ceny nemovitosti se splatností až na 30 let. Úroková sazba je navíc podobná sazbě americké hypotéky poskytované bankami.

Zajímavý článek:  Spotřeba vody stoupá, máme tipy jak ušetřit

Podmínky získání

Pro získání hypotéky nepotřebujete ani pravidelný a prokazatelný příjem, ani doklad o bezdlužnosti. Jediné, co budete potřebovat, je vyplněná online žádost s přiloženými fotografiemi nemovitosti. Stačit vám budou 2 fotky zvenčí budovy a k tomu jedna fotka pro každou místnost.

Výhody hypotéky bez registru

Mezi výhody hypotéky bez registru patří její dostupnost. Díky ní získají finance na bydlení i klienti, kterým by banka nepůjčila, tedy osoby zapsané v registru dlužníků, osoby s exekucí či osoby bez prokazatelných příjmů. Další výhodou je rychlost vyřízení. Žádost je schválena do 24 hodin od jejího podání a peníze jsou vyplaceny ihned po podepsání smlouvy.

Půjčky jsou navíc bezúčelné, a tak můžete finance použít, na co se vám budou hodit. Splatnost hypotéky se pohybuje až okolo 30 let a úvěr je možné kdykoliv předčasně a hlavně bez sankcí splatit. Mezi další výhody patří nízké sazby americké hypotéky, splátky jako u bankovní americké hypotéky a žádné poplatky předem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *