Prasklo vám potrubí? Zavolejte instalatéra

fran1 / Pixabay

Shánění kvalitního řemeslníka je v dnešní době jako hledání jehly v kupce sena. Většina z nás však dá na doporučení. Necháme si poradit, jaký film musíme určitě vidět, do jaké restaurace určitě zajít či kde v naší čtvrti pečou nejlepší chleba. Proto i my vám poskytneme jedno doporučení, a to na topenářství, plynařství i instalatérství v jednom. Hledáte pomoc pro vaše ústřední topení? Potřebovali byste opravit kotel či vodovod? Chtěli byste regulovat spotřebu tepla, ale nevíte jak na to ani kde hledat odbornou pomoc? S vašimi problémy vám velmi rádi pomohou odborníci z firmy Cvrček, s. r. o.

Společnost Cvrček, s. r. o. se zaměřuje na topení, vodu, plyn, stavební a zámečnické práce. Svoje komplexní služby v oblasti ústředního topení nabízí na území Ústeckého kraje, kde každému zákazníkovi velmi rádi poradí s regulací výroby a spotřeby tepla, namontují a zrekonstruují kotelny a tepelná zařízení a postarají se o vše, co spadá do oblasti topenářství, instalatérství a plynařství.

S čím vám Cvrček, s. r. o. pomůže?

Jak již bylo řečeno, firma Cvrček, s. r. o. se pohybuje v oblasti topenářství, plynařství a instalatérství. Topenáři vám namontují kotelnu a předávací stanice, rozvody ÚT (z ocele, mědi, plastu a dalších materiálů), také vám nainstalují podlahové topení, kotel, bojler, tepelné čerpadlo či solární systémy na klíč. Instalatéři vám pomohou s rozvody vodoinstalace, vnitřní i venkovní kanalizace či vám vyčistí odpad, vymění baterii, namontuje ohřívač či zajistí rekonstrukce koupelen či bytového jádra. Plynaři se vám postarají o rozvod plynu NTL a STL či o kompletní výstavbu plynové kotelny.

Zajímavý článek:  Jak ušetřit při rekonstrukci koupelny? Vsaďte na výprodeje – ale z těch správných důvodů!

Společnost je navíc zapsaná v seznamu odborných dodavatelů v programu Zelená úsporám, a tak vám velmi rádi poradí, jak regulovat spotřebu energie.

Pomoc při havárii

Prasklo u vás doma potrubí, nefunguje topení či neteče vám teplá voda? Nevíte co s tím? I v tomto případě se můžete obrátit na společnost Cvrček, s. r. o. Firma totiž neposkytuje pouze běžné služby z oblasti topenářství, instalatérství a plynařství, ale také vám pomůže vyřešit nepříjemné záležitosti spojené s haváriemi vody, topení i plynu. Ty vyžadují rychlé řešení, a proto neotálejte a co nejdříve zavolejte pomoc. V okolí Ústí nad Labem vám velmi ráda pomůže havarijní služba Cvrček, s. r. o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *