Kvalitní nadzemní bazény tradičního českého výrobce

Teploty posledních dnů atakují třicetistupňovou hranici a řada z nás si nepřeje nic jiného, než se po náročném pracovním dni osvěžit třeba na vlastní zahrádce, jíž bude zdobit vytoužený bazén. Máte-li to štěstí, že vlastníte domek s pozemkem a o vlastním bazénu již nějakou tu dobu uvažujete, na jeho pořízení máte nejvyšší čas. Nechcete-li dělat kompromisy mezi cenou a kvalitou a zároveň sázíte na tradiční české výrobce, pak by vaší pozornosti neměla ujít společnost IZOPLAST, v jejímž záběru jsou nejen služby týkající se hydroizolace střech a spodních staveb, ale také výroba kvalitních plastových bazénů a výrobků z polypropylenu. Pojďme se společně podívat, proč vsadit na plastové bazény právě této společnosti.

Kvalita a tradice již od roku 1994

Firma Izoplast a.s. působí na našem trhu již od roku 1994. Za tuto dobu si vybudovala silnou pozici a základnu spokojených klientů, která se neustále rozvíjí. Jak jsme již výše nastínili, společnost se specializuje na hydroizolaci střech a spodních staveb za pomocí materiálů na bázi PVC – P a PE-HD folií. Kromě toho realizuje také výrobu kvalitních bazénů, a zakázky, jejichž ústředním materiálem je polypropylen. Izoplast a.s. používá ty nejkvalitnější materiály pouze od předních českých a zahraničních dodavatelů, které splňují certifikace pro použití napříč celou Českou republikou.

Zajímavý článek:  Zima je ideálním časem k pořízení bazénu

Jaké druhy bazénů se nacházejí v sortimentu společnosti?

V sortimentu společnosti Izoplast a.s. se nacházejí nadzemní bazény v kruhovém provedení, foliové bazény, pro jejichž výrobu se používají technologie vhodné jak pro výstavbu nových, tak pro obnovu stávajících bazénů a plastové bazény, které můžete objednat v oválném, obdélníkovém a kruhovém provedení. Pokud si chcete jednotlivé bazény prohlédnout nebo si nechat poradit, můžete tak učinit v bazénovém studiu, jež je situováno v Českých Budějovicích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *