Barelová pramenitá voda? Ideální osvěžení doma či na pracovišti!

Barelová pramenitá voda? Ideální osvěžení doma či na pracovišti!

Tělo dospělého člověka je tvořeno zhruba z 60 % vodou. Abychom zajistili jeho správné fungování, je potřeba úbytky vody neustále doplňovat čerstvými zásobami. Obecně se doporučuje vypít během dne 2, popřípadě 2,5 litru vody či neslazených bylinných čajů a ovocných šťáv. Ve své podstatě je to ale právě voda, která je pro naše tělo tím nejpřirozenějším zdrojem tekutin. A právě voda – konkrétně tedy kvalitní barelová pramenitá voda – bude ústředním tématem následujících řádků.

Cenově výhodné osvěžení u vás doma

žádné tahání těžkých lahví s vodou z obchodu. Zapomeňte na drahé nákupy a neekologické plasty, které po vypitých lahvích zbydou. Vyměňte je raději za kvalitní barelovou vodu stáčenou z bezpečného přírodního zdroje – „Svatojánského pramene“. Barel lze opětovně kdykoli naplnit, čímž nevzniká žádný zbytečný odpad. Voda je balena a dodávána v barelech o obsahu 18,9 l a neobsahuje žádné konzervační ani jiné přísady. Díky optimálnímu obsahu minerálních látek si na ní můžete pochutnat každý den bez omezení. Kromě jiného vyniká též nízkou cenou, která je oproti klasické balené vodě nesrovnatelná.

Zajímavý článek:  Zahradní altány a stany: A s rozmary počasí si už nemusíte lámat hlavu!

Zajistěte dostatečný pitný režim svým zaměstnancům

Firmy mají za povinnost zajistit zaměstnancům pitnou vodu. Proto se řada z nich uchyluje ke koupi výdejníku na vodu. Tyto výdejníky si totiž mohou odepsat z daní, v místnosti nezabírají mnoho místa a jejich zaměstnanci mají neustále pitnou vodu v horké i studené variantě k dispozici. Koupit výdejníky na vodu můžete třeba v e-shopu aquara.cz, který se specializuje na pravidelné dodávky barelové pramenité vody, stejně jako sanitaci přístrojů, dodávku instantních nápojů a v jejím sortimentu naleznete také kvalitní značkové kávovary pro kávu jako z kavárny u vás doma či v kanceláři. Společnost rozváží objednávky po celé České republice zdarma a zajišťuje nepřetržitý 24 hodinový servis.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *