Bojíte se stěhování? Pak jste ještě nejednali s profíky

Skutečně si myslíte, že je lepší jednou vyhořet, než se dvakrát stěhovat? Ten, kdo tohle přísloví vymyslel, patřil dozajista mezi stěhovácká nemehla. Když totiž všechno probíhá jako na drátkách, často skoro ani nepoznáte, že se stěhujete.

Skuteční specialisté totiž svým klientům dokáží nabídnout full servis, který se o všechny nepříjemné nuance tohoto procesu spolehlivě postará. Stačí se podívat na stěhovací služby od Pražské stěhovací služby (PSS).

Stěhování levněji, než vlastním silami

Jak výhodné je levné stěhování od PPS? To zjistíte snadno sami, pokud si spočítáte cenu svého volného času i ušetřené starosti, nervy a případně i záda. Skončit nadlouho v pracovní neschopnosti jen kvůli stěhování jedné těžké skříně totiž rozhodně není dobrý nápad.

Jak vypadá profesionální stěhování

Vy si jen určíte, co a kam potřebujete přestěhovat, a o zbytek se už postará někdo jiný. Standard pro stěhování bytů a domů? Souhlasíme, a právě proto má pro vás PPS i něco navíc.

  • Přestěhuje i rozměrné a těžké předměty či třeba umělecká díla.
  • Nabízí likvidaci starého nábytku.
  • Pomůže vám s vyklízením sklepů a dalších prostor.
  • Pomůže s montáží a demontáží nábytku.
  • Zapůjčí obalové materiály.

Toto stěhování levně si můžete objednat kdekoliv po Praze, Čechách i v rámci EU. K dispozici vám budou moderní stěhovací vozy, skladovací prostory, doprava po Praze zdarma, práce o svátcích bez příplatku a výnos až do 4. patra bez jakékoliv přirážky.

Vsaďte na tradici, jdoucí ruku v ruce s přívětivými cenami, spolehlivostí a zkušenostmi. Případná rizika kryje kvalitní pojištění (všechny služby jsou pojištěny až do výše 5 milionů korun s platností na celém území Evropy). Vybrat si můžete ze služeb pro jakoukoli velikost vašeho projektu – od obyčejné dodávky se dvěma stěhováky až po náklaďák se třemi pracovníky, třeba pro rychlé přestěhování celé firmy. Vyzkoušejte, jak vypadají prověřené non-stop stěhovací služby!

Bojíte se stěhování? Pak jste ještě nikdy nejednali s profíky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *