Bydlení s výhledem na Malešický les. Klidné byty lákají, zbývá několik posledních

Klidné bydlení je dnes velmi ceněné, zejména pak, pokud je situováno ve městě. Přímo v Praze si dnes můžete takové byty pořídit a zájem je opravdu veliký. Vypovídá o tom už pouze několik posledních bytů k prodeji. Je tedy na vás, zda se chopíte příležitosti a uděláte tuto adresu svým novým domovem. Rezidenční projekt Malešický háj se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí výhled na Malešický les, je zde klid, ale zároveň vše potřebné v dosahu.

Pohodové a klidné bydlení v hlavním městě

Z hlavního města dnes nemá smysl odcházet a hledat klid v satelitu, když můžete bydlet v klidné čtvrti přímo v Praze. Nemusíte řešit složité dojíždění a všude to máte blízko. Celkově je zde 107 bytových jednotek v rámci 5 bytových domů, což je poměrně málo. Také díky tomu je zajištěna vysoká míra soukromí. Na webu projektu se můžete podívat na průběh výstavby bytů, jejíž konec je naplánován na rok 2023, kdy pak následně bude možné také nastěhování. Nejmenší byty mají od 31 m2 a jsou spíše pro jednotlivce nebo dvojice, ale také zde jsou byty pro větší rodiny s rozlohou až 139 m2.

Zajímavý článek:  Praha 4 nabízí komfortní a moderní byty

U bytů najdete:

  • Balkony
  • Terasy a předzahrádky

Největší byty jsou velké střešní penthousy, které nabízejí také maximum soukromí i početnější rodině. Ve všech bytech jsou praktické vnitřní dispozice, které také zajišťují, že zde po celý den dopadá dostatek světla. Prakticky řešené jsou také užitkové prostory, kdy v podzemních podlažích najdete hlavně garáže a sklepní kóje.

Poslední byty

Jak jsme již zmínili, pokud máte zájem, není dobré váhat. Bydlení je dnes stále nedostatkové zboží, a to i přes relativně vysoké ceny. S kvalitním financováním však lze leccos zvládnout. O byty Praha 10 je opravdu velký zájem, což dává příležitost také investorům. Investice do bytu je jedna z nejlepších možných v dnešní nejisté době.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *