Bydlení v Praze hned vedle parku? Umožní vám to nová rezidenční čtvrť

Na dnešní bydlení má řada lidí stále vyšší nároky. Vzhledem k tomu, že ceny bytů jsou vysoko, lidé se také nespokojí jen tak s něčím. Když už vydáte nemalé finanční prostředky, chcete za to dostat odpovídající hodnotu. Pokud hledáte bydlení v hlavním městě, hledáte často také místo, které je ideální pro aktivní životní styl a zároveň také relaxaci. To vše vám může nabídnout nová rezidenční čtvrť, která vzniká na Praze 3 a jmenuje se Byty u parku.

Dokonalé propojení s okolím

Je to místo, které dokáže oslovit milovníky aktivního životního stylu, různorodých sportovních aktivit i přírody. Zároveň osloví ty z vás, kteří se nechtějí vzdát komfortu, který jim přináší městský způsob života. Rezidenční projekt Byty u parku nabízí byty s dispozicemi od 30 m2, přičemž ty největší byty potom mají i 5 pokojů.

Abyste měli vždy na dosah venkovní prostory, využívá se zde populárních architektonických prvků. Mezi ty patří:

  • Terasy
  • Lodžie
  • Balkony

Díky tomu můžete trávit venku daleko více času, přitom vůbec nemusíte opustit pohodlí domova. Jakmile budete chtít vyrazit ven, nic vám nebrání navštívit třeba přilehlý park Židovské pece, který je jako stvořený ke sportovním aktivitám i relaxaci. Tento park na celou rezidenční čtvrť přímo navazuje. Architekti nových rezidenčních objektů dbali na co nejlepší souznění s okolní krajinou, a tak bytové domy respektují výšku terénu. Maximální výška bytových domů proto činí 6 podlaží.

Vše, co ve městě očekáváte

Nejsou to ale samozřejmě pouze sportovní aktivity nebo přítomnost zeleně, ale od života ve městě očekáváme, také typický městský komfort. To znamená, že je zde mnoho příležitostí ke kulturnímu vyžití, přitom tyto možnosti se budou do budoucna ještě rozšiřovat, a to zejména na území bývalého nákladového nádraží Žižkov. Pokud se vám však zalíbily byty na prodej v Praze 3, už dnes zde je mnoho možností k nakupování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *