Brno The Old Town City  - Kamyq / Pixabay

Vlastníte starý dům v Brně? Vraťte mu život zcela bez starostí

Pokud vlastníme nějakou nemovitost, míváme k ní obvykle nějaký citový vztah. A to platí i pro ty, jež nám v rámci dědictví odkázal některý z příbuzných. Chceme si tedy být jistí tím, do jakých rukou se dostane a co s ní bude dál.

Pokud nemáte peníze na náročnou rekonstrukci, nevzdávejte se. Nenechte svůj dům dále chátrat a místo toho ho svěřte odborníkům, kteří se o něj postarají s veškerou láskou a péčí, jakou byste mu dali i vy. Věnují mu docela nový vzhled a přetvoří ho na krásné byty, díky nimž se do jeho útrob doslova vrátí život. Na výkup domů Brno se specializuje společnost Endeka.

Proč právě Brno? Pověst, která ho obklopuje, si určitě nezaslouží

Brno má jedno z nejkrásnějších městských center, jaké je u nás k vidění. Tedy mělo by, pokud by byly všechny domy v pořádku a bez vad na kráse. Místo toho řada z nich zeje prázdnotou a v jejich pokojích se prohání jen vítr (a v tom horším případě i hlodavci).

Není divu, že je oživení centra v posledních letech velmi živým, ale i palčivým tématem. Nedovolte, aby turistické trasy vedly i kolem vaší nemovitosti, neudržované a po všech stránkách působící smutně.

Zajímavý článek:  Koupě nové nemovitosti není jednoduchá záležitost. Jak se nespálit a vyhnout se nepříjemnostem?

Historické, ale i moderní pojetí

O osud svého majetku se nemusíte bát. Endeka se nestará jen o nákup a prodej domů Brno, ale i o vše, co s tím souvisí. Řadě objektů ponechává po konzultaci s historiky původní ráz. Postupuje citlivě a s ohledem na historickou i kulturní hodnotu.

Poradí si i s moderními přestavbami. Řídí se při tom doporučením odborníků. Pod její taktovkou se však promění exteriér i interiéry. A hlavní cíl? Dlouhodobá a zejména plnohodnotná užitnost.

Službu tím dělá i obyvatelům města. Rekonstrukce stávajících objektů je totiž vždy levnější, než výstavba tzv. na zelené louce. Endeka tak šetří nejenom volné plochy ve městě, ale také peníze nájemníků, kteří začnou hotové byty využívat.

Každý rok se takto promění okolo 50 nemovitostí. Podívejte se na již hotové projekty a zjistěte více na stránkách Endeka.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *