Engineer Drawing Blueprint  - Waldrebell / Pixabay

Chcete přesně měřit? Pak se vám ve výrobě budou hodit kalibry

Pokud se zabýváte výrobou polotovarů nebo přímo již hotových výrobků, měli byste se soustředit především na to, aby byl váš výstup za všech okolností opravdu dokonalý. A dobré měřicí systémy vám v tom mohou opravdu skvěle pomoci.

Nejmodernější měřicí systémy mají mnoho podob. Může jít například o kalibry, závitové kalibry nebo kroužky, přičemž mezi velmi oblíbené patří kupříkladu kalibr m42x1,5. Jejich použití zefektivňuje a zkracuje pracovní postup, takže pokud jde o čas, nebudete mít už se stíháním termínů problémy. 

Na míru podle vašich požadavků

Do vaší dílny, laboratoře nebo třeba jen do vazeb výroby přidávají tyto vysoce kvalitní komponenty dokonale přesné měření, které se však odbude doslova za několik vteřin. Kalibr vyrobený na míru totiž stačí k vašemu výrobku jen přiložit a okamžitě budete mít jasno, zda splňuje očekávané parametry nebo ne. Vždy jsou dostupné dvě strany – dobrá a zmetková. Takže zatímco první snadno nasadíte, u druhé to zkrátka a dobře nejde. Bleskově si tak ověříte, zda je všechno přesně tak, jak má být.

Zajímavý článek:  Efektivní uskladnění věcí v domácnosti není složité. Víme, jak na to!

Analýza nejrůznějších nepřesností a vad výrobku je velmi důležitou součástí každého správně probíhající výrobního procesu. Ve hře je jak vývoj nových produktů, tak i zlepšování těch stávajících.

Předejděte potížím včas

Občas se však v těch nejefektivněji technologicky orientovaných společnostech mohou vyskytnout nepředvídané problémy, zapříčiněné nejčastěji lidským faktorem. Klasická měřidla jsou totiž náročná na přesnost manipulace, pro kalibry m42x1,5 to však neplatí. Snadno je nasadíte a okamžitě budete vědět, zda není nutné výrobu nějak upravit.

Na stránkách Kalibry.cz si můžete objednat kompletní sortiment kalibrů včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a další. Jde přímo o výrobce, takže většinu nabízených komponentů mají skladem, případě jsou schopni vyrobit vámi požadovaný model přímo na míru. Začněte ve své firmě měřit efektivně!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *