Business Businessman Estate Agents  - geralt / Pixabay

Chcete se stát úspěšným realitním makléřem? Vsaďte na dobrou lokalitu a zkušený tým

Zakládáte si na důslednosti a umíte být pečliví? Jsou vám blízké reality Praha 6 nebo jste dokonce v minulosti nákup či prodej domu Praha 6 absolvovali na vlastní kůži? Pak máme pro vás dobrou zprávu.

Realitní kancelář Praha 6 Maklerkyzesestky.cz totiž zrovna hledají nové spolupracovníky. A co potřebujete k tomu, abyste se do tak úspěšného týmu dostali i vy? Možná se tomu podivíte, ale skoro nic

Zákony vám vycházejí vstříc

Co se naší legislativy týče, nezáleží na tom, jestli se snažíte své nemovitosti Praha 6 prodat jako soukromá nebo profesionální osoba. Zákon nevyžaduje žádné přezkoušení ani profesní kvalifikaci. Takže pokud vás trh s realitami fascinuje, jste jen malý krůček od toho, abyste jeho pestré vody okusili na vlastní kůži.

A hlavní výhoda? Svoboda – ta je rozhodně na prvním místě. Jako zkušený makléř můžete prodej bytu Praha 6 i dalších nemovitostí realizovat v čase, který se nejlépe hodí vám. Snadno tak sladíte své pracovní a rodinné povinnosti a zbude vám dostatek času i na zábavu. A to všechno za opravdu dobrý plat.

Zajímavý článek:  Vyplatí se investovat do nemovitostí? Známe rizika i důvody, proč do toho jít!

Jděte tam, kde z vás udělají experta

Maklerkyzesestky.cz hledají skutečné parťáky, a ne pomocníky pro všechno nebo dokonce uklízečky. Chcete se učit novým věcem a rádi se setkáváte s lidmi? Pak máte pro tuhle práci vlastně všechno potřebné.

Stačí, když byty Praha 6 nebo domy Praha 6 dokážete nabídnout těm správným zájemcům. Není to tak složité, jak si myslíte. Pokud umíte lidem naslouchat a budete věnovat pozornost jejich životním příběhům, snadno sáhnete do té správné „škatulky.“ A odborníci z Remax-NOVA, pod které Makléřky ze 6 spadají, vám vytvoří pro start ty nejlepší podmínky. Vše potřebné se tak naučíte doslova za pochodu, tak, abyste se každý den do své nové práce opravdu těšili.

A kde zjistit víc? Určitě na stránkách  Remax-Nova.cz, kde se o své vysněné práci dozvíte vše potřebné.

Real Estate Sale Purchase Property  - Tumisu / Pixabay
Tumisu / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *