Osobitý plot, který vás nezatíží přemírou péče

Hledáte kvalitní plot, jež po vás nebude vyžadovat prakticky žádnou údržbu? Záleží vám na tom, aby si zachoval svůj perfektní vzhled po dlouhá léta? A opravdu ho nechcete každý rok znovu natírat?

Pak vsaďte na moderní betonové ploty. Vypadají skvěle a mohou se pyšnit výjimečnou odolností a pevností. A samozřejmě i úžasnou variabilitou. Z nabízených vzorů si vyberou milovníci moderní architektury i ti, kteří se kloní spíše ke staré dobré klasice.

Životnost desítek let vás překvapí

Jde bez nadsázky o produkt pro více než jednu generaci. Vy betonový plot vybudujete a užívat si ho budou i vaše děti – minimálně. Poskytne všem návštěvníkům i uživatelům domu a zahrady dostatek bezpečí a soukromí a přitom dokonale zapadne do svěřeného prostoru. Na první pohled totiž působí jako poctivá stavba a ne jako zahradní prvek vybudovaný z prefabrikátů. A zvolit si můžete hned ze čtyř možných řešení:

  • s rovnou deskou,
  • s obloukovou deskou,
  • s ozdobnou mřížkou,
  • s dřevěnými prvky.

Příslovečnou tečku pak za každou realizací udělá i barevné ladění. Je libo pískovec, lomový kámen nebo třeba opuku? Záleží jen na vás, která varianta se vám zalíbí nejvíce. A proč si jen představovat, když můžete mít víc?

Zajímavý článek:  Čekáme s dostavbou na jaro, ale proč vlastně?

I betonové ploty mohou mít svůj konfigurátor

Pokud zamíříte ke specialistům, ihned se dozvíte, jak bude váš nový dekorativní a ochranný prvek pozemku vypadat. Jednoduše zamiřte na stránky Betonoveploty.net a své plánované betonové oplocení zadejte do šikovného konfigurátoru. Okamžitě tak vidíte, jaký vzhled bude vámi vybraná varianta mít. Můžete tak experimentovat a zkoušet po libosti, dokud nebudete s výsledkem úplně spokojení.

Pak už si stačí plot nebo ploty z betonu jen objednat. Komunikujete se specialisty, kteří se tomuto specifickému odvětví věnují už řadu let. Získáte tak jistotu rychlých a kvalitních služeb – od úvodního měření až po záruční a pozáruční servis. Více se dozvíte na stránkách Betonoveploty.net. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *