Chraňte svůj majetek, pořiďte si bezpečnostní kování!

Pro ochranu před možným vloupáním, které v poslední době hrozí čím dál více domácnostem, je nutné klást zvláštní důraz na zabezpečení vchodů, kterými se může potenciální lupič dostat k majetku. Jestliže si ale myslíte, že jste vy, vaši blízcí a vaše věci v bezpečí, pokud máte v zámku nainstalovanou vložku s vysokým stupněm zabezpečení, pak musíme bohužel konstatovat, že jste na omylu.

Bezpečná zámková vložka sice může mírně zkomplikovat přístup i zkušenému lupiči, ovšem za použití bumpingu (manipulace s vnitřními součástmi zámkové vložky pomocí elektrického či mechanického kmitacího zařízení) či, pokud vložka bumping znemožňuje, s pomocí hrubších technik (páčení, údery) obvykle není problém překonat tuto překážku do několika minut.

Bezpečnostní kování – která kriteria bychom měli zvážit při nákupu?

Základní podmínkou pro zajištění ochrany vložky před vylomení a rozbitím, či alespoň pro co největší ztížení tohoto úkonu, je nutné instalovat na zámek speciální bezpečnostní kováníBezpečnostní kování je vysoce účinné především v provedení, které částečně překrývá samotnou zámkovou vložku (o asi 1 centimetr). Díky tomu je velice ztížena možnost vložku vypáčit či zlomit.

Zajímavý článek:  Levné bezpečnostní dveře jsou protimluv – alespoň pro pojišťovnu

Aby bezpečnostní kování správně plnilo svoji funkci, je důležité, aby bylo vyrobeno z kvalitních materiálů, které odolají případnému fyzickému útoku lupičů. Proto je vhodné rozhodnout se při nákupu pro kované kování, které je vysoce odolné a je díky zárukou vysoké míry bezpečí. Současně působí na případné lupiče i odrazujícím dojmem díky masivnímu konstrukčnímu provedení.

Kde nakoupit kvalitní bezpečností kování?

Kované kování, a bezpečnostní kování obecně, je vhodné nakoupit pouze ve specializovaném internetovém obchodě, neboť jedině tak budete mít jistotu, že kupujete kované kování, které splňuje přísné standardy kvality. Díky nim se budete moci spolehnout na vysokou úroveň zabezpečení, kterou vám vaše nové bezpečnostní kování poskytne.

Key Door Opening Door Lock

Chraňte svůj majetek, pořiďte si bezpečnostní kování

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *