CNC stroje a soustruhy se zárukou kvality: Víte, kde je hledat?

Na našem trhu existuje řada společností a firem, které se zabývají prodejem a výrobou soustruhů, CNC strojů a dalších obráběcích a tvářecích strojů. Jen málokterá firma se ovšem může pochlubit dlouhou tradicí a stroji té nejvyšší kvality, které jsou podpořené řadou zkušeností firem i jednotlivců. Jedna taková firma ale skutečně existuje a její jméno je Strojimport a.s.

60 let zkušeností

Společnost Strojimport a.s. patří mezi přední vývozce českých a slovenských obráběcích a tvářecích strojů, které na trh dodává již více, než 60 let. Za tuto dlouhou dobu se může pochlubit četnými zkušenostmi, ale i řadou inovací a vylepšení, jež nepochybně přispívají k dobrému renomé výrobních značek českých a slovenských strojů po celém světě.

Obráběcí a tvářecí stroje Strojimport a.s. ve světě

Prakticky po celém světě můžete nalézt kvalitní CNC stroje, svislé soustruhy a další produkty společnosti, které jsou zde distribuovány za pomocí rozsáhlé zahraniční zastupitelské sítě. Technická úroveň dodávaných strojů je natolik vysoká, že tito praktičtí pomocníci zabodovali i na trzích v Německu, Rakousku nebo Maďarsku. Stroje ovšem společnost Strojimport a.s. dodává také do Polska, Ruska, Holandska a nespočtu dalších zemí po celém světě.

Zajímavý článek:  S přípravou domu na fotovoltaiku začněte už při jeho výstavbě

Přehledná nabídka i rychlá kalkulace

Oficiální webové stránky společnosti Strojimport a.s. jsou k dohledání na adrese www.strojimport.cz, kde se dozvíte spoustu informací nejen o historii společnosti a jejích aktuálních úspěších, také si prostřednictvím jednotlivých kategorií prohlédnete bohatou a neustále aktualizovanou nabídku českých a slovenských obráběcích a tvářecích strojů a příslušenství. U každého stroje je uvedeno spousta praktických informací, včetně výzvy k vytvoření cenové nabídky, s níž vás bude obratem kontaktovat zástupce společnosti.

Hledáte-li společnost s dlouhou tradicí a kvalitními výrobky,
je sázka na Strojimport a.s. sázkou na jistotu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *