Díky svému autu si můžete půjčit rychle a bez registru

Každý, kdo už někdy potřeboval půjčku, se jistě setkal s fenoménem zástavy. Poskytovatel vám jednoduše půjčí víc, pokud mu jako záruku zastavíte svou nemovitost, i kdyby to byla jen chatka na Šumavě.

Ale věděli jste, že ní třeba dávat všanc hned střechu nad hlavou? Půjčky od Zastavuz.cz si vystačí s jakýmkoliv dopravním prostředkem, který vám parkuje v garáži. A obejdete se i bez ručitele, registru nebo ověřování schopnosti splácet. A jak to celé funguje?

Půjčku za auto … nebo třeba loď!

Máte doma motorku, osobní automobil, dodávku či jachtu, která vám říká pane? A uvažujete o tom, že je prodáte, protože nutně potřebujete peníze na opravu střechy? Prodej v co nejkratším čase s sebou však přináší silný tlak na cenu, takže často nedostanete ani polovinu toho, co za normálních okolností.

Na Zastavuz.cz vám však nabídnou půjčku až do výše 80% hodnoty vozidla a pokud ji řádně splatíte, o svůj dopravní prostředek rozhodně nepřijdete.

Zajímavý článek:  Římské rolety plní dekorativní i stínící funkci

Dál jezdíte ve svém

A nejlepší zprávou na tom všem je, že vozidlo nemusíte odstavovat do depozitu společnosti (pokud nechcete) a hledat náhradní řešení. Jednoduše ho dál používáte tak, jak jste byli zvyklí.

Věděli jste, že: půjčky na Zastavuz.cz vycházejí vstříc i podnikatelům? Firemní vozidla se tak mohou okamžitě stát klíčem k rychlé a výhodné půjčce.

A co k tomu potřebujete? Vlastně skoro nic. Stačí si na stránkách nezávazně objednat mobilního technika. Ten přijede po celé ČR, provede diagnostiku vozu a určí, jaká částka by byla za daný automobil poskytnuta. K samotné prohlídce si nachystejte malý a velký technický průkaz, občanský průkaz, kupní smlouvu, servisní knížku, potvrzení o připojištění a ještě jeden doklad s vaším jménem pro potvrzení totožnosti. Návštěva technika vás k ničemu nezavazuje. Sami si určítě, jestli možnost půjčky využijete či ne.

Peníze už do 30 minut

Jakmile se dohodnete na podmínkách a podepíšete smlouvu, bude samotné vyplacení peněz velmi rychlou záležitostí – na účtu vám mohou přistát už za 30 minut! Více informací najdete přímo na internetových stránkách Zastavuz.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *