Ostrůvková digestoř do každé kuchyně? To není nejlepší nápad...

Ostrůvková digestoř do každé kuchyně? To není nejlepší nápad…

Patříte-li mezi pravidelné diváky pořadů o bydlení, zákonitě se musíte držet názoru, že ostrůvkové digestoře jsou tím nejlepším řešením do každé kuchyně. Proč by je totiž jinak designéři tak okatě protežovali před ostatními typy? My vám ale prozradíme, jak je to doopravdy.

Ostrůvkové digestoře Franke potěší každého milovníka designové čistoty už na první pohled. Často připomínají spíše kousek z galerie moderního umění než čistě funkční kuchyňský doplněk. Dokáží nabídnout vysoký výkon i dlouhodobou odolnost a nejsou omezeny prostorem.

Ostrůvková digestoř si s malou kuchyní rozumět nebude

O technické řešení odsávače par se tedy starat nemusíte, ale docela jinou kategorií je ergonomické využití prostoru v kuchyni. Ne každá místnost si totiž může dovolit ostrůvek se sporákem a masivní konstrukci zavěšenou pod stropem. Roli hraje výška místnosti (jinak se bude vaše čelo pravidelně potkávat s hranou digestoře) i velikost volného prostoru, protože umístit těsně vedle sebe digestoř a lustr je designérská cesta do pekel.

Měli byste vědět: Pokud vás teď napadlo řešení v podobě lustrové digestoře, tak vězte, že ta se hodí jen pro občasné vaření. Každodenní intenzivní provoz jí rozhodně nesvědčí.

Komínová digestoř – klasika, která nezklame

V malých kuchyních bývá místo spíše na komínové digestoře montované na stěnu. I ty však značka Franke nabízí v moderním a stylovém provedení, takže si vaše estetické já zaručeně přijde na své. Kombinují odolný nerez s půvabem skla, a to v mnoha variantách. Umí nabídnout minimalistickou čistotu linií i technicky propracovanější kousky, jež se stanou nepřehlédnutelnou dominantou každé kuchyňské linky.

Zajímavý článek:  Jak si zorganizovat kuchyňské skříňky? Pomůže drátěný program

Kvalita s těmi nejlepšími referencemi

S více než sto lety zkušeností v zádech a zázemím neustále probíhajícího vývoje může značka Franke nabídnout svým zákazníkům to nejlepší, co je na trhu k dostání. Poznejte její kvalitu na vlastní kůži v e-shopu www.vodacentrum.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *