Dosáhněte svých snů a opravte svůj dům! S lešením Lehmann to jde jedna báseň

Hans / Pixabay

Plánujete rekonstrukci nemovitosti? Rádi byste vyměnili okna nebo zateplili fasádu a v budoucnu tak ušetřili na energiích? Chtěli byste změnit barvu a styl vaší nemovitosti? Pak je načase vrhnout se do oživení fasády. Ať už se rozhodnete pro výměnu oken, nebo komplexní rekonstrukci, ať už budete rekonstruovat sami, nebo si k práci přivoláte pomoc, měli byste v první řadě zapřemýšlet nad pronájmem lešení. Proto vám přinášíme následující článek, ve kterém se dozvíte, kde narazíte na tu nejvýhodnější nabídku.

Kdo vám pomůže?

Přemýšlíte-li nad vnějšími opravami a úpravami vaší nemovitosti, pak jistě přemýšlíte i nad tím, kde si budete moci pronajmout lešení. V takovém případě je tu pro vás firma Lehmann technik, která svým zákazníkům poskytuje široké spektrum služeb v oblasti pronájmu, montáže a demontáže lešení (Praha).

Společnost Lehmann Techni ČR s. r. o. působí na trhu již více jak 20 let. Založena byla roku 1994 a její dlouhodobá existence svědčí o bohatých zkušenostech a kvalitě poskytovaných služeb. Firma se zabývá obchodní činností v oblasti prodeje a pronájmu hliníkového lešení a hydraulických plošin. Hliníkové lešení pronajímané společností Lehmann poskytuje vysokou technickou kvalitu. Lehmann navíc udržuje bohaté zahraniční styky a k jejím dlouholetým obchodním partnerům patří například holandská firma Custers Hydraulica B. V. Tento obchodní partner poskytuje společnosti generální zastoupení jak pro Českou, tak i pro Slovenskou republiku.

Zajímavý článek:  Nový dům nebo rekonstrukce? S firmou BOBOX zvládnete obojí!

Nabídka služeb

Společnost Lehmann se zabývá pronájmem hliníkového lešení a hydraulických plošin. Kromě toho se však zaměřuje i na dodávání závěsných a šplhacích lávek. Firma dokonce jako jediná v České republice nabízí ucelenou řadu schodišťových robotů, které můžete využít k přepravě těžkých předmětů do schodů.

Firma nabízí k prodeji pojízdné lešení CUSTERS 0,7 a CUSTERS 1,3. V nabídce najdete i skládací lešení CHICO 0,7 a 1,3 či skládací lešení BUDGET 0,7 a 1,3. Kromě toho si můžete pronajmout i spojovací lávky, sloupkové lešení, přístupové rámy či jednotlivé lešenové díly, atd.

Firma Lehmann se vám postará jak o dopravu, tak i o montáž a demontáž lešení. K tomu vám poskytne školení, konzultaci či praktickou výuku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *