Dveře z PVC? Známe jejich výhody i nevýhody

Plánujete pořízení nových vstupních nebo interiérových dveří? Pokud váháte mezi dřevem a plastem (a nejde vám pouze o nejnižší cenu), poradíme vám, jaký je mezi těmito materiály rozdíl a na co si dát při výběru dveří pozor.

Samozřejmě na dnešním trhu existují i další materiály, ovšem dřevo a plast patří bezkonkurenčně mezi nejoblíbenější. Plast nabízí více možných řešení a designových stylů, jak se můžete přesvědčit např. u společnosti Triogas.cz. PVC dveře Ostrava mají v jejich podání opravdu pestrou škálu barev a tvarů. To však rozhodně není všechno.

Dveře z PVC – jak je to s jejich odolností?

Uživatele lákají především na nízkou cenu. Ta jde ovšem díky použití moderních technologií ruku v ruce s vyšší odolností (porovnáváme-li tento parametr s dveřmi dřevěnými). Navíc dřevěné výplně stavebních otvorů vyžadují pravidelnou péči zejména v podobě pravidelných nátěrů a leckdy i občasného zbroušení.

Plast těmito nevýhodami netrpí. Může nabídnout také skvělé izolační vlastnosti a vypadá perfektně v kombinaci s jakýmkoliv materiálem. Plastové dveře lze tedy bez obav doplnit třeba mosaznými klikami nebo výplněmi z pískovaného skla. Stačí si jen vybrat.

Zajímavý článek:  5 tipů, jak ochránit svůj majetek a své nejbližší

A nevýhody? Najdou se, ale nejsou velké

Jeden nešvar však plastové dveře v porovnání s dřevěnými přesto mají – snáze se na ně chytá prach a nečistoty. Budete je tedy muset omývat o něco častěji. Na druhou stranu si zpravidla vystačíte jen s obyčejnou vodou nebo běžně dostupným saponátem. Nic víc není třeba.

Když nákup dveří, tak přímo od výrobce

Potěší vás svou nízkou cenou, ovšem může to být ještě lepší. To, pokud se rozhodnete vsadit na nákup přímo od výrobce. Ostrava PVC dveře od Triogas.cz jsou právě takové. Dostupný je ale i prodej oken a dalších doplňků do domácnosti. A to vždy za ty nejlepší ceny bez poplatků nejrůznějším přeprodejcům a překupníkům. Vyzkoušejte kvalitu přímo od výrobce!

Dveře z PVC – jak je to s jejich odolností?

Dveře z PVC – jak je to s jejich odolností?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *