Hledáte specialistu na stavební práce? Víme, na co si dát pozor

Hledáte specialistu na stavební práce? Víme, na co si dát pozor

Jestliže vás od vlastního bydlení dělí už jen krůček, protože stavební pozemek i plány nemovitosti dávno máte, pak se vám určitě bude hodit tip na výběr opravdu dobré stavební společnosti. Neodborné provedení řady postupů a procedur vás ve výsledku může stát nemalé peníze na opravách.

Dobrým řešením je proto najmout si na veškeré stavební práce ověřenou specializovanou společnost, jež vám kromě odvedených úkonů poskytne i záruku na vše, co je třeba. ABS Bílina nabízí ve svém portfoliu hned několik užitečných služeb.

Stavby na klíč i rekonstrukce nemovitostí

Poskytne vám vše, co je k postavení nového domu třeba. Poradí si se stavbou jako takovou, ale i inženýrskými sítěmi. Vlastní jsou jí i betonářské práce. Zajistí bednění, veškeré výztuže (vč. vázání a uložení) i samotnou betonáž. Vše se samozřejmě přizpůsobuje tomu, co právě potřebujete.

A pro ABS Bílina není problém ani výroba betonu (tu si můžete objednat i bez jakýchkoliv jiných služeb). K dispozici jsou konstrukční (C 8/10 – C35/45) i nekonstrukční betony (C-/5 – 8/10), splňující platné normy ČSN EN 206-1 s životností 50let (CZ, F.1). Můžete se spolehnout na vysokou kvalitu bez příměsi popílku nebo dokonce strusky!

Zajímavý článek:  S přípravou domu na fotovoltaiku začněte už při jeho výstavbě

Betonové konstrukce na klíč

Zajistit lze úplně vše – od patek pro sloupy a podlahy či opěrné stěny až třeba po obloukové základy pro okna v zámeckém stylu. Moderní beton nabízí mnoho možností a rozhodně by byla škoda je nevyužít. Bednění lze zhotovit na míru pro jakýkoliv prvek a odborníci z ABS Bílina se toho ochotně ujmou.

Není divu, vždyť navazují na dlouholetou tradici zkušeností a know-how Betonárky Světec, kde se vyrábí beton nepřetržitě už od roku 1992. V souladu s moderními technologiemi je její vybavení neustále modernizováno a vylepšováno, aby bylo schopno produkovat beton vždy v té nejlepší kvalitě, odpovídající požadavkům moderní doby ve všech ohledech.

Didgeman / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *