Francouzské lůžko? I tak může vypadat válenda s úložným prostorem

Jsou pro vás měkké, hřejivé a pohodlné válendy symbolem toho pravého domáckého pohodlí? Chcete si dopřát skutečně výjimečně komfortní zážitek nebo nabídnout návštěvám, které se zdrží přes noc, skutečně jen to nejlepší? Moderní válendy s úložným prostorem nabídnou lamelové rošty i veskrze luxusní francouzský styl a jistě si mezi nimi vyberete i vy!

Skvěle doplní vybavení vašich pokojů, poslouží jako herní prostor pro děti a v případě potřeby rozdělí místnost na více užitných zón. Dbát při jejich výběru na kvalitu se proto zaručeně vyplatí.

Kvalitní rám? Ten z tvrdého dřeva

Ještě předtím, než se zamilujete do jedinečného vzoru či báječně měkkého čalounění, se zaměřte na materiál pohovkového rámu. Levná dřevotříska dlouho nevydrží, ideální je spíše tvrdé dřevo jako buk nebo dub, případně rám kovový. Chtějte rovněž kvalitní odpružení a matraci. Ideální jsou ty vícezónové, kombinované s lamelovým roštem.

Místo pro ložní prádlo i sezónní věci

Vaším novým pohodlným společníkem může být válenda s úložným prostorem i bez. My však jednoznačně doporučujeme první variantu. Díky moderním způsobům odvětrávání uložené peřiny nezatuchnou a zimní kabáty budou vonět čistírnou úplně stejně, jako když jste je tam ukládali.

Zajímavý článek:  Stylové sedací soupravy pro náročné? Víme, kde je hledat!

A kompromisy nemusíte dělat ani po zdravotní stránce. E-shop Nábytek Natali nabízí válendy s úložným prostorem vybavené sendvičovou pětizónovou matrací nebo přímo matraci zdravotní.

Ve znamení luxusu s nádechem Francie

Chtěli byste do svého domova přinést vůni Versailles? Ustelte si na válendě jako pro Ludvíka XIV. Francouzské lůžko oslní svou velikostí, měkkostí, pestrou nabídkou dezénů i možností dokoupení měkkého polstrovaného krycího rohu na zeď, díky němuž vaše odpočinkové místo získá docela jiný rozměr. Chybí už jen nebesa a něco dobrého k zakousnutí. Dopřejte si tento nevšední zážitek přímo z rukou českého výrobce v e-shopu Nábytek-Natali.cz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *