Scaserv nabízí velké pomocníky nejen pro stavební firmy

Realizujete stavební práce, rekonstrukce, opravy nebo údržbu? Firma Scaserv nabízí prodej i pronájem produktů, bez kterých se při své práci neobejdete. Jde zejména o kvalitní fasádní lešení, hliníkové mobilní věže, mobilní schodiště, stěnové bednění, nosníkové bednění stropů, přechodové lávky, mobilní oplocení, ochrany volného okraje a další produkty.

Mobilní lešení pro opravářské, údržbářské a montážní práce

Scaserv pronajímá lehké hliníkové mobilní věže BoSS. Hodí se všude tam, kde potřebujeme využít pomocné konstrukce bez kotvení, se snadnou montáží a demontáží, přitom s dostatečnou pracovní výškou a samozřejmě s vysokou bezpečností. BoSS věže mají nejtužší konstrukci, která se dnes nabízí. Umožňují montáž až do výšky 18 metrů bez nutnosti kotveníPojízdné lešení je přitom lehké, a proto se s ním snadno manipuluje. Pracovní šířky plošin lešení jsou 0,85 nebo 1,45 metru. Délky 1,8; 2,5 a 3,2 metru. Dokonalý systém nabízí různé bezpečnostní prvky, stabilizátory, podlahy, zarážky a žebříky. Montáž je mimořádně snadná. Nejsou k ní zapotřebí žádné spojky a drobné komponenty. Hliníkové věže si lze i zakoupit.

Zajímavý článek:  Kdo vám postaví plot?

Stěnové bednění pro malé i větší projekty

Vyhledávaným produktem v sortimentu Scaserv je stěnové bednění Logik 50. Řídí se nejpřísnějšími normami specifikujícími tlak betonové směsi a zajišťuje současně dokonale rovný povrch betonu. Hodí se jako jednostranné i oboustranné bednění. Perfektně slouží pro budování různých opěrných zdí, sloupů, pilířů i pro kruhové konstrukce.

Mobilní oplocení nejen pro stavební firmy

Scaserv prodává a pronajímá rovněž kvalitní mobilní oplocení, které využívají nejen stavební firmy, ale i pořadatelé různých sportovních či kulturních akcí. Nabízené oplocení lze snadno smontovat a lehce přemístit. Díky kvalitnímu žárovému zinkování materiálu jde navíc o produkt s vysokou životností. K dispozici je s dílci ze svařované sítě i s plnými dílci. Variabilní je materiál patky – plast nebo beton. Součástí systému je i plotová branka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *