Garážová vrata a brány od předního českého výrobce

Garážová vrata a brány od předního českého výrobce

Garážová vrata a brány od předního českého výrobceSplnili jste si svůj velký sen o vlastním žihadle nebo komfortním rodinném vozu, do jehož útrob pohodlně naskládáte všechny členy rodiny, včetně domácích mazlíčků a velkého nákupu? Pak nám zcela jistě dáte za pravdu, že investice do nového plechového miláčka rozhodně nepatřila mezi zanedbatelné položky vašeho rodinného rozpočtu. Z tohoto důvodu je tedy pochopitelné, že budete klást velký důraz na bezpečnostní prvky, jež mohou být součástí vaší garáže. Primárním bezpečnostním, ale také vysoce designovým prvkem jsou právě garážová vrata a brány, jejichž výběru byste měli přikládat značnou pozornost. Na následujících řádcích vám prozradíme, na jakou firmu se v této souvislosti obrátit a nešlápnou vedle.

Jednička na českém trhu – garážová vrata LOMAX

Absolutní jedničkou na českém trhu jsou bezpochyby garážová vrata LOMAX, jež představují dokonalé splynutí kvalitních materiálů, perfektního opracování, stejně jako nadčasového designu a moderních technologií, jež jsou pro výrobu těchto produktů použity. V sortimentu společnosti se nachází několik druhů garážových vrat, mezi které patří vrata sekční, posuvná, rolovací nebo průmyslová. Kromě vrat se však společnost zaměřuje také na výrobu bran, předokenních rolet, žaluzií, plotů, dveří a dalších přidružených výrobků.

Proč oslovit právě společnosti LOMAX?

Přestože na našem trhu operuje značné množství společností nabízejících podobný sortiment jako společnosti LOMAX, ne každá firma se může pochlubit tak kvalitními výrobky, bohatým sortimentem, perfektním klientským servisem a výhodami jako právě tato společnost. Pojďme se nyní společně podívat, v čem tkví tajemství této silné české firmy a jaké konkurenční výhody může nabídnout vám – svým zákazníkům.

Zajímavý článek:  Římské rolety plní dekorativní i stínící funkci

Pár slov o společnosti

Společnost LOMAX & Co spol. s.r.o. vznikla v roce 1992 a v dnešní době patří mezi nejznámější a největší výrobce garážových vrat, předokenních rolet, plotů a bran na území České republiky. Firma sídlí na jižní Moravě v obci Bořetice a mezi její hlavní cíle patří snaha dodat cílovému zákazníkovi co nejkvalitnější a přitom cenově dostupné výrobky. Pro firmu LOMAX byl zlomový rok 2000, kdy uvedla do provozu na zakázku vyrobenou válcovací linku, čímž si vysloužila jedno specifické prvenství v rámci celé České republiky. Tímto prvenstvím je možnost vlastní výroby veškerých panelů pro sekční vrata. V roce 2010 společnost svůj – již tak obsáhlý sortiment rozšířila o dveře a okna z hliníku a plastu. V roce 2012 pak LOMAX spustil novou linku na výrobu venkovních žaluzií, jež se staly neodmyslitelnou součástí sortimentu společnosti.

Výhody, které můžete díky LOMAXu čerpat

Jelikož společnost využívá pouze těch nejmodernějších technologií a postupů, k cílovému zákazníkovi se dostávají pouze ty nejkvalitnější výrobky vyznačující se maximální životností, bezpečností a pevností. Mezi další výhodu společnosti patří bezpochyby také její bohatý sortiment a vlastní výrobní linky, jež mají příznivý dopad zejména na finální cenu prodávaných výrobků. A právě cena je další předností, kterou zákazníci nepochybně ocení. Ačkoli se výrobky společnosti LOMAX vyznačují maximální kvalitou, jsou cenově dostupné, a proto zákazníka při výběru nijak nelimitují.

Vsaďte na jistotu a kvalitní výrobky

Pokud je pro vás kvalita výrobků na prvním místě a při jejich vybírání dáváte přednost zejména českým výrobcům a prodejcům, pak nemůžete se společností LOMAX šlápnout vedle. Ať se již rozhodnete pro kvalitní garážová vrata, brány, žaluzie nebo oplocení či jiný výrobek ze sortimentu společnosti, máte jistotu, že vaše volba je nanejvýš správná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *