Rolovací vrata

Luxus pro vaše auto – dopřejte si moderní rolovací vrata

Doby, kdy i v silném dešti, sněhové vánici a podobném velice nepříznivém počasí museli majitelé vozů a současně i garáží vyskakovat z auta, otvírat a zavírat garážová vrata spolu se zajištěním jsou dávno pryč. Dnes i za silných krůpějí pohodlně přijede domů a suchou nohou se dostanete přímo do domu. To díky rolovacím vratům.

Rolovací vrata

Nechat si namontovat rolovací vrata není v dnešní době žádná zvláštnost. Ještě před pár lety šlo sice o dost nákladnou záležitost, ale jak už to tak bývá, vlivem konkurence a stálostí na trhu šla cena i této vymoženosti rapidně dolů. Kdo si chce sice rolovací vrata pořídit, nemůže očekávat levnou záležitost, ale pořizovací cena je odpovídající luxusu, který s sebou rolovací vrata nesou.

Výhody rolovacích vrat

V první řadě je nutno jistě zmínit pohodlí. Rolovací vrata jsou obvykle ovládána automatickým systémem a dálkově. Takže jakmile dojíždíte domů, pohodlně si, pouze stlačením tlačítka na dálkovém ovládání otevřete vrata do garáže a tak si bez nutnosti vylézání z auta manuálně zajišťovat vjezd do garáže.

Z dalších výhod je nutno zmínit moderní a elegantní vzhled takových rolovacích vrat, které dodají domu ten správný ráz.

Rolovací mříže

Jestliže se vám zdá utrácení peněz za rolovací vrata přehnaná, ale rádi byste podobnou alternativu, mohou být vhodným řešením rolovací mříže. Ty sice nezajistí stejný komfort, jako pevná vrata, nicméně jako ochrana vlastního majetku je výtečná.Rolovací mříže se běžně používají na prodejny a kamenné obchody, ale v poslední době si je lidé oblíbili právě i jako součást garáže či zastřešené pergoly, kde parkují svůj vůz a proti případným zlodějům jej chtějí ochránit.

Oproti rolovacím vratům mají velkou výhodu v pořizovací ceně, která je mnohem nižší. Rolovací mříže jsou také dost pevné a dostat se přes ně není nic snadného. Jestliže tak není nutné udržovat v garáži určenou teplotu, jsou vhodnou a poměrně levnou alternativou, jak vlastní vůz zabezpečit.

Společnost LOMAX nabízí garážová vrata

Nejlepší garážová vrata od LOMAX

Společnost LOMAX je největším poskytovatelem garážových vrat, předokenních rolet a venkovních žaluzií v ČR. Firma LOMAX & Co spol. s.r.o. byla založena roku 1992 a v dnešní době se řadí mezi největší výrobce v oblasti vrat, rolet a žaluzií na území České republiky. Firma sídlí na Jižní Moravě v Bořeticích a jejím cílem LOMAX je stálý růst, přátelská komunikace a špičková kvalita produktů.

Společnost zaručující kvalitu a individuální přístup

Kvalita produktů je zajištěna nejen moderními technologiemi, ale také kreativním přístupem a samozřejmě profesionálním týmem. V roce 2000 se firma díky modernizaci stala nejen první společností, která si veškeré panely pro sekční vrata vyrábí sama, ale také synonymem bezpečnosti, pevnosti a dlouhé životnosti. S dalšími roky se začala společnost zdokonalovat na poli plastových oken, dveří a venkovních žaluzií.

LOMAX vám garantuje kvalitu, špičkové provedení a zpracování prostřednictvím nejmodernějších technologií. Včetně toho společnost reaguje na veškeré požadavky a přání zákazníka. Vaše poptávka bude vyřízena rychle a vaše zboží bude dodáno a smontováno přesně podle vašich požadavků.

Garážová vrata od LOMAX

Jedním z nejpřednějších produktů společnosti LOMAX jsou jejich garážová vrata, která se stanou nejen praktickou, ale také estetickou částí vašeho domova. Nabídka vrat od společnosti LOMAX je široká a zahrnuje, jak rolovací vrata, tak i sekční garážová vrata, posuvná vrata nebo průmyslová vrata. Vrata jsou dělena podle použitého systému otevírání, podle použitých materiálů a také podle komfortu ovládání.

Sekční garážová vrata od LOMAX

Nejčastěji prodávaným produktem jsou sekční garážová vrata, která se skládají ze sekcí a otevírají se posunem podél stěny garáže. Jejich nespornou výhodou je praktičnost a všestrannost. Vrata nezabírají prostor, neboť se posouvají těsně při stěně, a navíc jdou otevřít jen pro zajištění průchodu člověka. Pokud tedy chcete z garáže vyjít bez auta, pak nemusíte otevírat celou garáž.

Chcete-li se dozvědět více informací nejen o sekčních vratech, ale také dalších typech vrat a i jiných produktech poskytovaných společností LOMAX, pak klikněte na www.lomax.cz. Pokračování článku

Garážová vrata a brány od předního českého výrobce

Garážová vrata a brány od předního českého výrobce

Splnili jste si svůj velký sen o vlastním žihadle nebo komfortním rodinném vozu, do jehož útrob pohodlně naskládáte všechny členy rodiny, včetně domácích mazlíčků a velkého nákupu? Pak nám zcela jistě dáte za pravdu, že investice do nového plechového miláčka rozhodně nepatřila mezi zanedbatelné položky vašeho rodinného rozpočtu. Z tohoto důvodu je tedy pochopitelné, že budete klást velký důraz na bezpečnostní prvky, jež mohou být součástí vaší garáže. Primárním bezpečnostním, ale také vysoce designovým prvkem jsou právě garážová vrata a brány, jejichž výběru byste měli přikládat značnou pozornost. Na následujících řádcích vám prozradíme, na jakou firmu se v této souvislosti obrátit a nešlápnou vedle.

Jednička na českém trhu – garážová vrata LOMAX

Absolutní jedničkou na českém trhu jsou bezpochyby garážová vrata LOMAX, jež představují dokonalé splynutí kvalitních materiálů, perfektního opracování, stejně jako nadčasového designu a moderních technologií, jež jsou pro výrobu těchto produktů použity. V sortimentu společnosti se nachází několik druhů garážových vrat, mezi které patří vrata sekční, posuvná, rolovací nebo průmyslová. Kromě vrat se však společnost zaměřuje také na výrobu bran, předokenních rolet, žaluzií, plotů, dveří a dalších přidružených výrobků.

Proč oslovit právě společnosti LOMAX?

Přestože na našem trhu operuje značné množství společností nabízejících podobný sortiment jako společnosti LOMAX, ne každá firma se může pochlubit tak kvalitními výrobky, bohatým sortimentem, perfektním klientským servisem a výhodami jako právě tato společnost. Pojďme se nyní společně podívat, v čem tkví tajemství této silné české firmy a jaké konkurenční výhody může nabídnout vám – svým zákazníkům.

Pár slov o společnosti

Společnost LOMAX & Co spol. s.r.o. vznikla v roce 1992 a v dnešní době patří mezi nejznámější a největší výrobce garážových vrat, předokenních rolet, plotů a bran na území České republiky. Firma sídlí na jižní Moravě v obci Bořetice a mezi její hlavní cíle patří snaha dodat cílovému zákazníkovi co nejkvalitnější a přitom cenově dostupné výrobky. Pro firmu LOMAX byl zlomový rok 2000, kdy uvedla do provozu na zakázku vyrobenou válcovací linku, čímž si vysloužila jedno specifické prvenství v rámci celé České republiky. Tímto prvenstvím je možnost vlastní výroby veškerých panelů pro sekční vrata. V roce 2010 společnost svůj – již tak obsáhlý sortiment rozšířila o dveře a okna z hliníku a plastu. V roce 2012 pak LOMAX spustil novou linku na výrobu venkovních žaluzií, jež se staly neodmyslitelnou součástí sortimentu společnosti.

Výhody, které můžete díky LOMAXu čerpat

Jelikož společnost využívá pouze těch nejmodernějších technologií a postupů, k cílovému zákazníkovi se dostávají pouze ty nejkvalitnější výrobky vyznačující se maximální životností, bezpečností a pevností. Mezi další výhodu společnosti patří bezpochyby také její bohatý sortiment a vlastní výrobní linky, jež mají příznivý dopad zejména na finální cenu prodávaných výrobků. A právě cena je další předností, kterou zákazníci nepochybně ocení. Ačkoli se výrobky společnosti LOMAX vyznačují maximální kvalitou, jsou cenově dostupné, a proto zákazníka při výběru nijak nelimitují.

Vsaďte na jistotu a kvalitní výrobky

Pokud je pro vás kvalita výrobků na prvním místě a při jejich vybírání dáváte přednost zejména českým výrobcům a prodejcům, pak nemůžete se společností LOMAX šlápnout vedle. Ať se již rozhodnete pro kvalitní garážová vrata, brány, žaluzie nebo oplocení či jiný výrobek ze sortimentu společnosti, máte jistotu, že vaše volba je nanejvýš správná.

Jak na výběr garážových vrat? Praktické tipy uvnitř článku!

Jak na výběr garážových vrat? Praktické tipy uvnitř článku!

Spoustu věcí, se kterými každodenně přicházíme do kontaktu, bereme jako samozřejmost. Výjimkou nejsou ani garážová vrata, jež jsou neodmyslitelnou součástí drtivé většiny rodinných domků nebo moderních developerských projektů. V případě, že patříte do první skupiny čtenářů, jež mají to štěstí a vlastní rodinný domek, jistě nám dáte za pravdu, že výběr garážových vrat není radno podceňovat. Vždyť tento důmyslný mechanismus chrání vaše plechové miláčky, případně majetek, jenž je součástí těchto garáží. Jak tedy postupovat při výběru garážových vrat? To vám prozradíme na následujících řádcích.