Moderní fotopasti naleznou široké spektrum využití

Moderní fotopasti naleznou široké spektrum využití

Moderní fotopasti naleznou široké spektrum využití

yrretenoht / Pixabay

Máte pocit, že vám neustále něco mizí ze zahrádky? Nemůžete nikde najít svoje drahé zahradní náčiní, ale přísahali byste, že jste jej ještě včera používali? Máte podezření, že se v okolí potlouká divoká zvěř nebo dokonce zloděj? Pak byste si měli pořídit fotopast. Právě tou totiž odhalíte skutečnou podstatu všech ztracených věcí.

Fotopasti pro různé účely

Samozřejmě, že fotopasti nejsou určeny pouze pro vyplašení nebo usvědčení zlodějů. Použít je můžete třeba také k monitorování zvěře v lesích, k ochraně majetku či hlídání bezpečnosti v ulicích města. Fotopasti mají totiž velice široké možnosti použití, navíc si je – díky cenové dostupnosti – může dovolit takřka každý bez rozdílu.

Fotopast na zloděje hraje prim

Nejčastější jsou však fotopasti pořizovány kvůli nezvaným návštěvníkům – zlodějům. Všichni, kteří totiž vlastní drahé vybavení či cennou zahradní techniku, chtějí samozřejmě svůj majetek ochránit, a to nejen nejrůznějšími ochrannými prvky, ale také vytvořením důkazu o nekalé činnosti. Fotopasti proto mohou sloužit i jako výborný důkazní materiál při případném soudním přelíčení, nebo policejním vyšetřování.

Zajímavý článek:  Stylová svítidla ozáří váš domov

Fotopast si můžete koupit už s kompletním vybavením

Součástí balení, ve kterém se taková fotopast nachází, zpravidla bývá také baterie, SD karta i ochranný box. Pořízení tohoto chytrého pomocníka můžete jednoduše provést třeba v e-shopu www.e-fotopast.cz, kde na vás čekají ty nejlevnější fotopasti českých i zahraničních výrobců. Součástí tohoto e-shopu je řada fotopastí, stejně jako množství nejrůznějšího příslušenství za bezkonkurenční ceny.

Fotopasti jsou rozličných druhů

Abyste se v nabídce fotopastí alespoň trošku zorientovali, popíšeme vám na závěr, jaké parametry vlastně tyto produkty mají. Některé modely můžete dálkově ovládat, a to prostřednictvím SMS. Pokaždé tedy budete ihned vědět, co se děje na vaší zahradě, před domem, nebo daleko v lese. Prodleva zpětné vazby zpravidla bývá okolo jedné minuty a počet fotografií a délka videa, jež zvládne fotopast pořídit, pak záleží na velikosti paměťové karty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *