Hledáte ideálního obchodního partnera? Obraťte se na WNT!

csm_wnt-pic-zer-presse-wtx-feed1_06_9a34588e54Pracujete v oboru třískového obrábění? Hledáte obchodního partnera, který vám poskytne nejen kvalitní produkty, ale také vám zajistí atraktivní ceny a zákaznický servis? Pak se obraťte na společnost WNT Česká republika s. r. o.

Představení společnosti

Frézování závitů, třískové obrábění či soustružení závitů – to vše je náplní práce společnosti WNT Česká republika s. r. o. Tato společnost sídlící ve Velkém Meziříčí je členem mezinárodní skupiny WNT s hlavním sídlem v Německu. Mezinárodní skupina WNT působí včetně samotného Německa a České republiky celkem v 18 zemích celého světa a zaměstnává více jak 5 300 zaměstnanců.

WNT Česká republika je jednou z organizačních složek této mezinárodní společnosti a představuje prodejní organizaci nabízející přesné nástroje určené pro třískové obrábění. Mottem společnosti WNT TOTAL TOOLING je kvalita krát servis na druhou. Při své práci se WNT řídí touto rovnicí, která je představuje cestu k maximální spokojenosti zákazníků. Pod touto rovnicí se skrývají kvalitní produkty, optimální nabídka poskytovaných služeb a pozitivní přístup k zákazníkům. Díky této dokonale vyvážené kombinaci představuje společnost WNT ideálního partnera pro firmy zaměřené na třískové obrábění.

Zajímavý článek:  Železářství Brno EIKA – záruka spokojeného nákupu

Nabídka WNT

A co všechno vám může společnost WNT Česká republika s. r. o. nabídnout? V její nabídce najdete veškeré nástroje z oblasti třískového obrábění. Společnost se zaměřuje na frézování (frézy), vrtání (vrtáky HSS, TK vrtáky), závitování, soustružení (soustružnické nástroje), upínání obrobků, obrábění (nástroje na obrábění, nástroje pro třískové obrábění), atd.

Zajímavosti

Na závěr si zodpovězme otázku, proč bychom jako obchodního partnera měli volit zrovna WNT Česká republika. V prvé řadě společnost má za sebou již dlouhých 10 let působení na trhu, které svědčí o bohatých zkušenostech a kvalitě poskytovaných služeb. Při výrobě využívá Tool-O-Mat, tedy automat na nástroje předcházející výpadkům ve výrobě. A navíc 99 % všech nástrojů z katalogu WNT je k dispozici okamžitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *