Hledáte tu správnou plachtovou halu?

Pak  jste tu správně. Při dnešních technických možnostech už není potřeba stavět kvůli každé věci kamennou budovu. V závislosti na vašem konkrétním záměru můžete místo toho využít plachtovou halu a docílit svého za mnohem nižší cenu a při mnohem větší rychleji. Montáž plachtové haly je totiž jednoduchá a značně flexibilní. Přitom po stránce odolnosti a výdrže konstrukce poskytuje zcela srovnatelné zázemí.

K výrobě hal Mobidock jsou využity primárně materiály německé a belgické produkce s vynikající pevností a ověřenou životností dosahující i 20ti let. Klíčem k jejímu dosažení je maximální vypnutí plachty. V případě provedení plachtové haly TOP je tohoto dosaženo díky plně precizní konstrukci celého opláštění a dalších připojených systémů. To je důvod, proč naše plachtové haly obstojí i v oblastech se silným větrem, deštěm či sněžením.

Odolnost, která překoná roky

Pokud to bude z jakéhokoli důvodu při dlouhodobém používání naší plachtové haly potřeba, vyrobíme a nainstalujeme vám opláštění nové. Krom toho lze také kombinovat trapézový plech se samotným textilním pláštěm. Například plechy na boku a textilní materiál na střeše plachtové haly. TOP model haly je navrhován v RAL barevném provedení. Materiál má lakování z obou stran, splňuje DN 4102 atestaci na sníženou hořlavost i standard B1. Gramáž tohoto opláštění je v rozmezí 650 – 1050 g/m2.

Výsledná podoba dle vašich tužeb

Vnější stranu pláště plachtové montované haly lze i barevné přizpůsobit vašim potřebám a cílům. Pro naše grafické oddělení není žádný problém zpracovat libovolné logo nebo jiný barevný motiv a vyrobit opláštění s potiskem – digitálním nebo ručním. Tímto způsobem jsme zpracovali například v Rotterdamu zastřešení MS ve veslování, parkuru v Londýně nebo výročí ukončení světové války v Yper. Díky 20ti letům praxe v oboru dodáváme opláštěné plachtové haly v nejlepší možné kvalitě celkového provedení. Od komplexního návrhu přes průběžné poradenství až po kompletní dodání klientovi.

Mnoho účelů a skvělá kvalita

Plachtová hala je vynikající pro více účelů, než byste možná odhadovali. Někteří mají tento typ objektu spojený jen s dočasným krytím zboží nebo krátkodobým veletrhem. Jenže správně postavená plachtová hala snese velmi dlouhý pobyt i ve vysoce nehostinných podmínkách, kde se nedá dost dobře stavět jiným způsobem. Haly Mobidock v tomto ohledu poskytují vynikající zázemí pro mnoho účelů. A to vše za skvělou cenu.

Váš cíl, naše provedení
Podle vámi sděleného účelu využití plachtové haly vám naši lidé načrtnou možnosti a vytvoří komplexní návrh řešení. Samozřejmostí je průběžné poradenství včetně návrhu potisku opláštění, když o něj budete mít zájem. Samotná stavba haly trvá většinou několik dny, přinejhorším pár týdnů. Jednoduchá montáž i demontáž je zárukou vysoké flexibility a ani přemístění haly není problém.

Jsme v kontaktu
Můžete nás zavolat na telefonu +420 605 797 777, přes webový formulář nebo mailovou adresou ljabor@jabor.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *