Hliníkové ploty zajistí vaší nemovitosti jedinečný vzhled

Hliníkové ploty zajistí vaší nemovitosti jedinečný vzhled

Chcete, aby vaše zahrada, dvůr a vůbec fasáda domu dostaly docela jiný vzhled? Dopřejte jim moderní a po všech stránkách přizpůsobivý rám, který si navíc můžete navrhnout zcela podle svého vkusu.

Dnes vám chceme představit hliníkové ploty, které mohou být skutečně elegantním doplňkem vašeho domova. Kousky vyvedené podle současných trendů perfektně ladí se svým okolím. Vůbec při tom nezáleží na tom, zda dáváte přednost cihlám, kameni nebo třeba dřevěné fasádě.

Mnoho výhod v jenom balení

Hliník je velmi pevný materiál, a to i přes to, že je téměř třikrát lehčí než ocel. To pro vás ovšem mimo jiné znamená i snadnější přepravu a rychlejší instalaci vysněného plotu. To však nejsou jediná pozitiva. Jde také o materiál odolný vůči povětrnostním vlivům, korozi a také jakémukoliv lehčímu poškození.

Barevné luxusní ploty z hliníku pak chrání moderní technologie práškového lakování. Nevyžadují tedy vůbec žádnou údržbu, tedy kromě občasného mytí. A jako bonus rozhodně nemusí stát samostatně. Pokud si je objednáte u specialistů, můžete si ve stejném designu pořídit také dveře, zábradlí, branky, brány, nejrůznější dekorativní i užitkové zástěny apod.

Zajímavý článek:  Ploché střechy nabízejí moderní řešení pro váš domov

Chcete se odlišit? Navrhněte si svůj vlastní plot

Ale nepředstavujte si moderní ploty z hliníku jako jeden dlouhý šedivý monolit. Množství vzorů je velmi různorodé a rozhodně se nemusí v rámci celé řady plotu opakovat. Naopak. Různé styly je možné libovolně namíchat a dodat tak celému prostoru dynamiku.

Na stránkách Hlinikoveplotycz.cz si můžete vybrat z více než 100 různě tvarovaných variet. O pečlivost a přesnost provedení se stará vyřezávání za pomoci laseru. Ale to není vše. Pokud se vám žádná z navržených variant nelíbí, můžete si nechat vytvořit svou vlastní přesně na míru. Inspirujte se v galerii a zjistěte jak efektivní může ohraničení pozemku být. S hliníkovými ploty totiž zaručeně neuděláte chybu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *