Hutní materiál pro každého včetně profesionálních služeb

Hutní materiál si obvykle spojujeme se stavebním nebo strojírenským průmyslem. Ale pokud patříte třeba mezi zámečníky pracující na vlastní triko nebo zvídavé kutily, určitě by se spolehlivý dodavatel tohoto sortimentu hodil i vám. Najít e-shop, který dodává i maloodběratelům, totiž není vůbec jednoduché.

Na slovo vzatým odborníkem na prodej hutního materiálu a souvisejících služeb, jako je ohýbání plechů, děrování či armování železa, je u nás rozhodně Lumasteel.

Ohýbání, stříhání či děrování nechte na odbornících

Potřebujete plotové tyče přesné délky nebo se obáváte pracného stříhání plechu třeba na střechu dětského zahradního domku? Odborníci z Lumasteel mají k dipozici profesionální vybavení, se kterým vše zvládnou za desetinu času. Pásové pily hravě rozdělí jakýkoliv tyčový hutní materiál na potřebné rozměry. A tabulové nůžky zase nastříhají plech s vysokou přesností přesně podle vašich přání.

A práci si můžete ušetřit i při ohýbání plechů do délky dvou metrů (a ne silnějších než 2 mm). Domů vám jednoduše přijde už hotový polotovar. Ten potom můžete použít dle své potřeby. Všechny úhelníky, patky a další součástky je navíc možné nechat naděrovat s vysokou přesností. Vyhnete se tak zdlouhavé manuální práci i nezbytnému úklidu, který musí po takové akci nutně následovat.

Zajímavý článek:  Samostmívací kukly vás ochrání při práci v dílně

Nezáleží na tom, jakou konstrukci či projekt právě vytváříte. Lumasteel vám pro jeho realizaci poskytne ty nejlepší prostředky.

Profi armování šetří váš čas i energii

A to není vše, pro zákazníky je u Lumasteel k dispozici i profesionální armovna s příznivými dodacími termíny. Objednávky do 100 kusů jednoduchých třmínků je schopná odbavit už do druhého dne od objednání. Ale překážkou pro ni nejsou ani objemné zakázky či složitější konstrukce – často atypické a navrhované na míru konkrétnímu projektu.

Lumasteel vám poradí s výběrem toho nejvhodnějšího řešení i materiálu a nastíní i další důležité informace, třeba z oblasti následných prací či potřebného ukotvení. Vždy tak budete mít jistotu, že úspěšné naplnění vašich cílů leží v těch nejlepších rukách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *