Chcete kvalitní litinový profil? Hledejte ten s materiálovým certifikátem

Profily a trubky z litiny, mosazi, mědi nebo bronzu mají široké využití v mnoha odvětvích lehkého i těžkého průmyslu. Pro zachování maximální kvality hotového výrobku je však nutné myslet i na jakost vstupních surovin a dílů. A právě tady vám může pomoci společnost UCB Technometal.

Zkušenosti v tomto oboru sbírá už od svého založení v roce 1996. V současnosti nabízí velmi široký sortiment profilů z mnoha materiálů, přístupný pro živnostníky, velkoodběratele i maloodběratele.

Certifikace je samozřejmostí

Litina, používaná pro litinové profily vyráběné pod taktovkou UCB Technometal (Unibar), se může pyšnit celou řadou výhod. Zmínit bychom měli zejména:

  • skvělou homogenitu materiálu, a to napříč průřezem,
  • minimální přídavky na obrábění,
  • materiálové certifikáty ke každému kusu.

Navíc není nutné vyrábět drahé formy či kokily, nebo nuceně akceptovat vysokou zmetkovitost při lití do písku. Litina Unibar je standardně k dostání v těchto slitinách: EN-GJL-200, EN-GJL-250, EN-GJL-300, EN-GJS-400-15, EN-GJS-500-7, EN-GJS-600-3 a EN-GJS-700-2. Stačí si jen vybrat typ, který bude vašim požadavkům vyhovovat nejlépe.

Zajímavý článek:  Dvakrát měř, jednou řež!

Barevné kovy pro všechny vaše plány

E-shop UCB Technometal nabízí také široký sortiment barevných kovů, přes měď až po mosaz či bronz. Například měděné tyče jsou zcela běžně využívány v automobilovém průmyslu a při výrobě armatur. Bronz je vhodnější spíše pro výrobu nejrůznějších strojních součástí.

Rychlé dodání i doplňkové služby

Prodej barevných kovů a dalšího sortimentu vás překvapí zejména svou rychlostí. Většina nabízených položek je skladem a objednat je můžete i po jednotlivých kusech. Samozřejmostí jsou rychlé dodací termíny i pestrá nabídka doplňkových služeb, kam patří například dělení materiálu i jeho finální opracování podle přání zákazníka. Nezáleží na tom, jestli jste nákupčím velké průmyslové firmy či menší kovovýroby, nebo zda pracujete výhradně ve vlastní režii. Vyzkoušejte a uvidíte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *