Jak si vybrat vhodnou kancelářskou židli?

DT / Pixabay

Máte svoji vlastní kancelář či malou pracovnu ve svém bytě či domě? Nevíte, jak u své práce sedět? Bolí vás záda? Pak pravděpodobně neustále řešíte problém vhodné židle. Kancelářské židle jsou nejen estetickým prvkem vaší kanceláře, ale také důležitým zdravotním prvkem pro vaše záda.

Židle stejně tak jako jiný nábytek do našeho bytu vybíráme podle mnoha kritérií. Někteří z nás vybírají hlavně podle ceny a až potom se zaměřují na další aspekty. Jiní vybírají podle kvality, designu a jiní zas podle výrobce.

Výběr židle pro váš vkus

Kromě ceny a kvality je také velmi důležitým aspektem výběru design. Kancelářské židle a konferenční židle bychom měli vybírat tak, aby ladili s celkovým vzhledem interiéru. Na styl kanceláři se v poslední době klade čím dál větší důraz, neboť právě ona estetická stránka je tím prvním, co vaši klienti uvidí. Přesto bychom neměli zapomínat na zlaté pravidlo poměru kvality a ceny.

Zajímavý článek:  Kvalitní průtokové ohřívače vody? Jedině v Železářství Absolut!

Výběr židle pro vaše zdraví

Na druhou stranu jedním z nejdůležitějších aspektů při výběru nové kancelářské židle by mělo být zdraví. Vždyť jak se říká, zdraví máme jenom jedno. Čím dál více lidí v dnešní době trpí bolestmi zad, které vycházejí právě ze špatného sezení a tím pádem z nevhodné židle či křesla.

Problémům se zády však můžete předejít pomocí dynamického sezení, které je označením pro zdravé sezení na speciálně uzpůsobené židli. Díky dynamickému sezení můžete přirozeně dle potřeby měnit polohu svého těla. Speciální dynamické židle tlačí vaše záda do opěradla a vaše páteř tak zůstane přirozeně narovnaná. Prostřednictvím tlaku opěradla zádové svaly pracují přiměřeně a rovnoměrně. Nedochází tak k jednostrannému přepínání či ochabování svalstva.

Kde si vybrat vhodnou kancelářskou židli?

Levné kancelářské židle seženete například prostřednictvím e-shopu www.primazidle.cz. S tímto internetovým obchodem získáte dopravu zdarma. Vaše zboží vám bude doručeno do druhého dne a při druhém nákupu či při větším nákupu dokonce získáte slevu. Také můžete využít prodlouženou reklamaci na 5 let.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *