K čemu vám poslouží měřiče tepla?

Bydlíte v bytě se spolubydlícím? Žijete v nájmu či v panelovém domě? Rádi byste hradili jen náklady za teplo, které skutečně využijete? Pak byste měli zapřemýšlet nad pořízením měřiče tepla. Proto vám přinášíme následující článek, ve kterém se dozvíte, kde takový měřič tepla seženete.

Výhody měřiče tepla

Dříve, než se zaměříme na samotnou otázku, kde měřiče tepla shánět, měli bychom si zodpovědět, proč si vůbec měřič tepla pořídit. Hlavním důvodem je v prvé řadě přehled nad vlastní spotřebou tepla a v druhé řadě pak úspora, která může dosáhnout až 35 % výše původních nákladů. S ohledem na skutečnost, že ceny tepla se neustále zvyšují, stává se instalace měřičů tepla či indikátorů vskutku dobrou investicí, jež se vám navrátí cca do 1,5 roku od pořízení. Vzhledem k životnosti přístroje, jež se může „dožít“ až deseti let, představují měřiče tepla nejekonomičtější řešení.

Kde měřič tepla pořídit?

Prodejem a montáží měřičů tepla se zabývá společnost INMES, spol. s r. o. Tato renomovaná společnost, která má dlouholetou tradici, působí na trhu od roku 1993, kdy vznikla jako sesterská organizace firmy ISTE spol. s r. o. Roku 1997 se společnost INMES, spol. s r. o., jako plně funkční společnost věnující se měření tepla a disponující osvědčenými montéry a projektanty, osamostatnila. Po celou dobu své existence nabyla společnost mnoho zkušeností a stala se odborníkem a skvělým poradcem v oblasti podlahového topení a radiátorů, měřičů tepla a spotřeb.

Zajímavý článek:  Kvalitní průtokové ohřívače vody? Jedině v Železářství Absolut!

Spolupráce s renomovanými výrobci aneb zajištěná kvalita

Již od svých počátků spolupracovala společnost INMES, spol. s r. o. se švédským výrobcem termostatických ventilů a speciálních vyvažovacích a regulačních armatur TOUR ANDERSSON Hydronics a v uvedeném roce 1997 se stala autorizovaným partnerem této značky. Roku 1999 se pak stala autorizovaným prodejcem švýcarské značky BERNINA electronic, posléze METRIX systems AG a v tentýž rok navázala i úzkou spolupráci s věhlasným výrobcem regulační techniky, firmou Honeywell. Od roku 2005 spolupracuje také s Metra Šumperk a. s. a Bonega s. r. o. Všechny tyto značky představují špičku ve svém oboru, u které se setkáte s tou nejlepší kvalitou, stejně tak jako u společnosti INMES, spol. s r. o., která vám nabízí nejen širokou nabídku produktů od výše uvedených kapacit v oboru, ale také pomoc při montáží a poradenství v oboru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *